کتاب

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد

به گزارش حبرگزاری کتاب ایران ، ایوب دهقانکار سه شنبه در آستانه روز خبرنگار با محمدرضا نوروزپور، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا ملاقات و از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.

13 شهریور 1399

تجهیز 300هزار جلد کتاب ناشران کودک و نوجوان

نزدیک به 300هزار جلد کتاب ناشران مطرح حوزه کودک و نوجوان از سوی کانون پرورش فکری خریداری شده و قرار است در قفسه کتاب خانه های کانون سراسر کشور قرار بگیرد.

7 شهریور 1399

چگونه ظاهری جوان داشته باشیم؟ ، چطور جوان بمانیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید جوان تر به نظر برسید یا این که به دنبال روش هایی برای جوان تر شدن، مراقبت از پوست هستید در این مطب با ما همراه باشید.

18 مرداد 1399

موشن گرافیک ترویج کتاب نخوانی منتشر شد

خانه طراحان انقلاب اسلامی ایران هشتمین قسمت موشن گرافیک کتاب نخوانی را منتشرکرد.

3 تیر 1399

سه کتاب از احمد محمود بعد از سال ها دوباره منتشر می شوند

صالح رامسری مدیر انتشارات مشخص در مصاحبه با خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: در سال هایی که احمد محمود هنوز شهرت فعلی را نداشت، 3 کتاب را در اهواز به چاپ رساند که این کتاب ها با هزینه شخصی اش منتشر و توزیع شدند. مول، دریا هنوز آرام است و بیهودگی نام این...

28 خرداد 1399

دانشگاه شهید بهشتی نمایشگاه کتاب مجازی برگزار می نماید

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی اقدام به برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی نموده است. این نمایشگاه به وسیله اینستاگرام برگزار خواهد شد.

25 خرداد 1399

تظاهرات آلمانی ها و اتریشی ها علیه قرنطینه؛ 100 نفر دستگیر شدند

صدها نفر از معترضان به قوانین سرسختانه قرنطینه مربوط به کرونا با تجمع در مرکز برلین و وین خواهان لغو این محدودیت ها شدند و پلیس آلمان نیز بیش از یکصد نفر از معترضان را دستگیر کرد.

21 خرداد 1399

روز بزرگداشت عطار نیشابوری؛ شاعری نامی و توانا

شعر، جز جدایی ناپذیر فرهنگ ما ایرانی هاست. وجود مردم سرزمین مادری ما، از زمان های گذشته تا به امروز با شعر انس و الفت عجیبی دارد و این را می توان در متن های نوشته شده در مجلات، روزنامه ها و دیوان های شعر فهمید. 25 فرودین ماه، روز بزرگداشت شاعری نامی است که...

16 خرداد 1399

کرونا مثل دربی است...

صبح که می آمدم روزنامه، باران بود. می بارید مثل دم اسب. یکی از این تاکسی اینترنتی ها را صدا کردم و رسید.

23 فروردین 1399

عودلاجان ؛ نگین چاله میدان

محله عودلاجان یکی از محله های قدیمی و با صفای تهران است.

3 فروردین 1399

11 کتاب تکنولوژی محبوب سال 2020

تکنولوژی هایی مانند پردازش ابری، تحلیل داده های بزرگ، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا این روز ها تاثیر بسیار زیادی بر انواع مختلف کسب و کار ها دارد و مدیران با داشتن اطلاعات بیشتر در این حوزه ها می توانند در شرکت خود تغییرات اساسی و مهمی ایجاد نمایند.

22 اسفند 1398

اشتغال زنان، از تفریح تا تحمیل

برای مهمانی های فامیلی و دید و بازدید ها وقت بگذارید و لذت بودن کنار بچه ها را هرگز از قلم نیاندازید. گاهی کرکره کار را پایین بکشید و استراحت کنید.

29 بهمن 1398