بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

ایران امضای قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کُرد سوریه را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امضای قرارداد نفتی آمریکا با یک گروه کُرد سوریه را اقدامی خلاف قوانین بین الملل و ناقض اصل حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه خواند و آن را محکوم کرد.

3 مهر 1399

شروع عملیات مستندنگاری، حفاظت و بازسازی بیش از 40 قطعه تزئینات کاخ عالی قاپو

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، فریبا خطابخش صبح امروز 18 شهریورماه، با اعلام این مطلب گفت: تزئینات جداسازی شده، توسط کارشناسان حفاظت و بازسازی عالی قاپو به دلیل ارزش تاریخی که مربوط به دوره صفوی است، جمع...

23 شهریور 1399

چگونه ظاهری جوان داشته باشیم؟ ، چطور جوان بمانیم؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه می توانید جوان تر به نظر برسید یا این که به دنبال روش هایی برای جوان تر شدن، مراقبت از پوست هستید در این مطب با ما همراه باشید.

18 مرداد 1399

بازسازی و بازسازی شبستان امامزاده آق امام بندر ترکمن

معاون میراث فرهنگی گلستان از بازسازی و بازسازی شبستان امامزاده آق امام بندر ترکمن توسط اداره کل اوقاف و امورخیریه استان و نظارت این معاونت اطلاع داد.

17 تیر 1399

خبرنگاران زمین لرزه به تعدادی از واحدهای مسکونی گچساران خسارت زد

گچساران - خبرنگاران - فرماندار گچساران گفت: زمین لرزه5.2 ریشتری ظهر امروز یکشنبه به تعدادی از واحدهای مسکونی روستایی و شهری در این شهرستان خسارت وارد نموده است.

30 خرداد 1399

طراحی دکوراسیون خانه مجردی

این خانه فوق مدرن با طراحی دکوراسیون خانه مجردی ، در کشور بلغارستان واقع شده است. طراحان خانه، به دنبال تصویر مدرنی از ترکیب بندی طراحی داخلی بودند که آینه ای از سبک زندگی چند فرهنگی و جهانی، و الهام بخش و راحت و درعین حال لوکس باشد.

20 خرداد 1399

30 طرح عمرانی در فرخ شهر تکمیل و بهره برداری می گردد

شهردار فرخ شهر گفت: سال جاری 30 طرح عمرانی در این شهر تکمیل و بهره برداری می گردد.

14 خرداد 1399

بازسازی بخش های آسیب دیده قلعه فلک الافلاک با استفاده از تکنولوژی نوین

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از بازسازی آسیب های قلعه فلک الافلاک با استفاده از تکونولوژی نوین یک شرکت خارجی اطلاع داد.

11 خرداد 1399

سوریه، آماده باش کامل ارتش در حومه ادلب؛ سناریوهای نظامی در صورت شکست راستا سیاسی

یک فرمانده نظامی در حومه لاذقیه توضیح داد ارتش عربی سوریه طرح هایی برای سناریوهای نظامی در ادلب در صورت شکست جهت سیاسی برای اجرای توافق مسکو در چارچوب مهلت های زمانی تعیین آماده نموده است.

18 اردیبهشت 1399

خبرنگاران افزایش چهار برابری اعتبارات نوسازی مدارس در سیستان و بلوچستان

زاهدان- خبرنگاران- معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: اعتبارات پروژه های مشارکتی مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان سال جاری نسبت به پارسال با جهش مطلوب افزایش چهار برابری داشته است.

14 اردیبهشت 1399

طرح بین المللی بازسازی 10 هزار منزل مسکونی در کرکوک عراق

سازمان ملل از اجرای پروژه بازسازی 10 هزار منزل مسکونی در استان کرکوک، در ماه میلادی جدید اطلاع داد.

31 فروردین 1399

محور بجنورد - آشخانه همچنان مسدود است

محور بجنورد- آشخانه که به دلیل نشست زمین بسته شده است، به زودی بازگشایی می گردد.

28 فروردین 1399

11 کتاب تکنولوژی محبوب سال 2020

تکنولوژی هایی مانند پردازش ابری، تحلیل داده های بزرگ، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا این روز ها تاثیر بسیار زیادی بر انواع مختلف کسب و کار ها دارد و مدیران با داشتن اطلاعات بیشتر در این حوزه ها می توانند در شرکت خود تغییرات اساسی و مهمی ایجاد نمایند.

22 اسفند 1398

مرمت پشت بام و بادگیرهای خانه مجدالعلما اردکان

خبرنگاران/یزد رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اردکان از مرمت و بازسازی پشت بام و بادگیرهای یکی دیگر از خانه های رجال اردکان اطلاع داد.

21 اسفند 1398