فرودگاهی که برای سگ ها سالن استراحت ساخته است

به گزارش میهن دی ال، اگر همراه حیوانات خانگی مخصوصاً سگ قصد دارید از کشور خارج شوید جالب است بدانید سالن استراحت مخصوص سگ در این فرودگاه ساخته شده است.

فرودگاهی که برای سگ ها سالن استراحت ساخته است

فرودگاه بین المللی اوساکا ژاپن

این فرودگاه که با کد یاتا ITM شناخته میشود در آخرین تصمیمات خود اقدام به ساخت جایگاهی ویژه برای استراحت سگ ها در نظر گرفته است، این کار به منظور زمان هایی در نظر گرفته شده است که مسافرانی که بلیط هواپیما آنها دارای توقف های طولانی است و یا با مشکل تاخیر همراه شده اند بتوانید در محوطه ای اختصاصی و بدون تعامل با سایر حیوانات هم استراحت قبل پرواز داشته باشند و هم دستشویی و حتی شاید دوش بگیرند.

فرودگاه اوساکا در ژاپن واقع شده است. گفته میشود اتاقی که در حال حاضر برای سگ ها از 13 فوریه 2020 آماده شده است قبلاً حمام فرودگاهی بوده است که کاربرد خود را از دست داده و به صورت بازسازی شده برای سگ ها آماده شده است.

در کل ایده جالبی به نظر میرسد که در صورت بیشتر شدن آن شاید حیوانات هم از پرواز لذت بیشتری ببرند، در حال حاضر حمل حیوانات در محفظه های مخصوص و مثل بارها میباشد، بنابر این آنها فشار زیادی را در طول مدت پرواز تحمل میکنند.

ژاپن کشوری است که در آسیای شرقی واقع شده است. دور تا دور این کشور را آب تشکیل داده است و مرکز آن توکیو است.

جاهای بسیار قشنگی را در ژاپن میتوانید بازدید کنید و شاید تنها چیزی که ایرانیان با آن ارتباط برقرار نخواهند کرد غذاهای ژاپنی است که به دلیل استفاده از ماهی خام در بعضی از غذاها و یا جلبک، با ایرانی ها زیاد رابطه برقرار نمیکند.

اگر قصد دارید در آینده به ژاپن سفر کنید بهتر است خودتان را محدود به یک شهر نکنید و به غیر از توکیو از دیگر شهرهای این کشور جزیره ای نیز تماشا کنید.

منبع: تریپ
انتشار: 15 مرداد 1401 بروزرسانی: 15 مرداد 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1417

به "فرودگاهی که برای سگ ها سالن استراحت ساخته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرودگاهی که برای سگ ها سالن استراحت ساخته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید