موسیقی

خبرنگاران درگذشت پیرغلام تعزیه گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان ـ خبرنگاران ـ درگذشت پیرغلام تعزیه گلستان، واژگونی پراید در جاده گرگان - آق قلا و پایداری هوای استان تا اواسط هفته از جمله خبرهای کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

26 آبان 1399

اولین رویداد تدکس آنلاین ایران در کرمانشاه برگزار می شود

خبرنگاران/کرمانشاه اولین رویداد تدکس آنلاین ایران با مجوز سازمان جهانی TED هفتم آبان در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود.

23 آبان 1399

وداع سهراب بخشی، آخرین بخشی خوانِ خراسان

روزنامه شهروند - نیره خادمی: پیر جنگی خراسان، آخرین بازمانده نسل بخشی های خود بند خراسان شمالی صبح دیروز در هشتادودو سالگی از جهان رفت و دیگر هیچ جایگزینی برای سهراب محمدی بخشی مهربان و کم توقع، حماسه خوان و منظومه خوان کرمانج های خراسان وجود ندارد.

22 مهر 1399

مرغک های سیمین کانون به برترین کتاب های فصل بهار اهدا شد

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، در آیین اهدای جوایز این رویداد که صبح روز 27 مرداد 1399 در مرکز آفرینش های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان برگزار گشت، سه اثر برگزیده از میان 14 اثر راه یافته به مرحله نهایی،...

20 مهر 1399

ماجرای نیمروز به بازار موسیقی رسید

آلبوم موسیقی فیلم های سینمایی ماجرای نیمروز و ماجرای نیمروز2 (رد خون) به آهنگسازی حبیب خزایی فر توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

11 شهریور 1399

چگونه شوهرم را جذب خود کنم؟ ترفندهای جذب شوهر

او به شما نزدیکتر می گردد. نگاهی شهوانی به شما می نماید و سپس شما را به بدن مردانه خود نزدیکتر می نماید و باعث می گردد احساس دلخواهی پیدا کنید. به آرامی او آغاز به بوسیدن گردن شما می نماید و دقیقاً هنگامی که سر حال می آیید، صدای زنگ در را می شنوید سپس از...

25 خرداد 1399

هزینه های ارزش افزوده چه زمانی به مشترکان برمی شود؟

به گفته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هزینه های خدمات ارزش افزوده که به صورت ناخواسته از مشترکان دریافت شده، پس از آنالیز قوه قضاییه و حکم قضایی به آنها برگردانده می گردد.

7 خرداد 1399

سوالات متداول در خصوص تحصیل در کشور کانادا

سوالات متداول در خصوص تحصیل در کشور کانادا ما را بر این داشت تا این سولات را برای شما گردآوری کنیم و در یک مقاله جداگانه به شما ارائه دهیم تا هر گونه دغدغه و مساله به وجود آمده برای شما جهت تحصیل در این کشور را رفع کنیم .

27 اردیبهشت 1399

کوارتت لایپزیک به تالار وحدت رفت، مصوبه کنگره آمریکاحاشیه ساز شد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس فصل 203 متن لایحه بودجه سال 2016 آمریکا که اکنون قانون شده است، شهروندان 38 کشوری که تا به امروز می توانستند برای تجارت یا گردشگری، مدت 90 روز بدون اخذ ویزا در خاک ایالات متحده اقامت داشته باشند، اگر در 5 سال گذشته به سوریه، عراق،...

29 فروردین 1399

کرونا مثل دربی است...

صبح که می آمدم روزنامه، باران بود. می بارید مثل دم اسب. یکی از این تاکسی اینترنتی ها را صدا کردم و رسید.

23 فروردین 1399

ساز کوک جشنواره موسیقی فجر با نوازنده شهیر روسی

ارکستر سمفونیک سازمان صداوسیما به رهبری آرش امینی با حضور نوازنده مطرح روسی اولین اجرای رسمی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر را برگزار می کند.

7 فروردین 1399

مشکل پخش موسیقی در سفره خانه ها همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، نشست هم اندیشی فعالان گردشگری استان تهران ظهر روز چهارشنبه در سالن اجتماعات موزه فرش برگزار گردید.

2 اسفند 1398