آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان به وسیله شبکه شاد

به گزارش میهن دی ال، حاجی میرزایی گفت: دانش آموزان، آموزش های تربیت بدنی و سلامت را به وسیله تلویزیون و شبکه شاد فرا می گیرند.

آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان به وسیله شبکه شاد

به گزارش محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعطیلی مدارس اظهار کرد: بیماری کرونا گرفتاری های زیادی را برای دانش آموزان به وجود آورده و امر آموزش را با اخلال روبرو نموده است، ما موظفیم تدبیر کنیم و اجازه ندهیم آموزش دانش آموزان آسیب ببیند.

او اضافه کرد: یکی از آموزش هایی که مورد احتیاج جامعه است؛ تربیت بدنی و تحرک جسمی است که هم در سلامت جسمی و هم در قوای ذهنی در یادگیری دروس موثر است بنابراین ما به همان میزان که به سایر دروس اهمیت می دهیم، درس تربیت بدنی را جدی گرفتیم.

حاجی میرزایی با اشاره به ساحت های تربیتی در سند تحول بنیادین، توضیح داد: یکی از ساحت هایی که ما در امر تربیت موظفیم به آن توجه کنیم؛ ساحت جسمی و بدنی است و باید برای آن برنامه ریزی کنیم.

او ادامه داد: در این دوره کرونایی؛ روزانه 28 نوبت برنامه های آموزشی از تلویزیون پخش می گردد. در شبکه آموزش هر روز قبل از آغاز تدریس، زنگ ورزش و کلاس درس تربیت بدنی وجود دارد و به بچه ها آموزش های ورزشی ارائه می گردد تا برای یادگیری دروس آماده شوند.

هزینه تماس با مرکز پاسخگویی تلفنی شبکه شاد چقدر است؟

وزیر آموزش و پرورش از وجود برنامه های ورزشی دیگری در قالب آموزش تربیت بدنی در تلویزیون خبرداد و گفت: علاوه بر برنامه خانه پویا در شبکه یک سیما، در شبکه شاد که همه دانش آموزان عضو هستند. بخشی از برنامه ها را به درس تربیت بدنی و سلامت اختصاص دادیم و درآنجا فیلم هایی با موضوع تربیت بدنی و سلامت برای دانش آموزان ارائه می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 285

به "آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان به وسیله شبکه شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش تربیت بدنی به دانش آموزان به وسیله شبکه شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید