نظر عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هادرباره تعامل با نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان

به گزارش میهن دی ال، عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها که برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو اعلام داوطلبی جهت کاندیداتوری نموده، با اشاره به تهیه برنامه و کابینه دولت خود، گفت: اگر نهاد اجماع ساز در مشخص گزینه اصلاحات برای انتخابات بخواهد مثل شورای نگهبان عمل کند، با آنها همکاری نمی کنم.

نظر عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هادرباره تعامل با نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان

محسن رهامی در گفت و گو با خبرنگاران در رابطه با نوع تعامل خود با نهاد اجماع ساز اصلاح طللان، اظهار کرد: در آیین نامه این نهاد آمده است که اصلاح طلبانی که قصد حضور در انتخابات ریاست جمهوری دارند، برنامه های خود را ارائه نمایند تا این برنامه ها پر این نهاد آنالیز شده و در نهایت یک گزینه به مردم معرفی گردد.

وی ادامه داد: من هم برنامه های خود را به این نهاد ارائه نموده و با آنها همکاری می کنم. البته نوع رفتار آنها هم مهم است. اگر خواسته باشند مثل شورای نگهبان عمل نمایند با آنها همکاری نمی کنم اما اگر براساس ارزیابی برنامه ها در خصوص افراد تصمیم گیری نمایند، من همکاری خواهم کرد. به هر حال قواعد بازی سیاسی باید رعایت گردد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه برنامه های من برای اداره کشور در حوزه های مختلف از چندین ماه قبل تهیه شده است و حتی چندین وزیر خود را هم انتخاب نموده ام، اعلام نمود: اگر خودم پیروز شدم این برنامه ها را اجرا میکنم اما اگر فرد دیگری پیروز شد، این برنامه ها را در اختیار او قرار می دهم.

رهامی با اشاره به اینکه فعلا نهاد اجماع ساز از کاندیداهای اصلاح طلب دعوت ننموده است، گفت: هر وقت دعوت کردند من این برنامه ها را ارائه می کنم. من قصد دارم برنامه های خود را هم به اطلاع عموم مردم برسانم. قصد برگزاری نشست خبری داشتم که به دلیل شرایط قرمز تهران این نشست را به عقب انداختم. از قبل قرار بود که تا آخر فروردین هم برنامه و هم کابینه خود را معرفی کنم و اگر شرایط فعلی بیماری کرونا نبود تا الان اعلام می کردم، اما در روزهای آینده این برنامه ها را به اطلاع مردم می رسانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 913

به "نظر عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هادرباره تعامل با نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر عضو انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هادرباره تعامل با نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید