رونمایی از کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه

به گزارش میهن دی ال، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی،کتاب من بایرامعلی ورمزیاری می نویسم تا آیندگان بدانند اثر فخری مصری به مناسبت هفته دفاع مقدس رونمایی شد.

رونمایی از کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه

پریسا علیلو، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، در این مراسم به خبرنگار ایبنا گفت: بانوان در دفاع مقدس ضمن انجام کارهای تدارکاتی از جمله پرستاری از مجروحان، دوخت لباس های رزمندگان وظیفه همسری، مادری و خواهری رزمندگان را نیز برعهده داشتند.

علیلو با بیان اینکه بانوان در دفاع مقدس زینب گونه عمل کردند، گفت: همایش اسوه های صبر، استقامت و ایثار تنها می تواند گوشه ای از رشادت ها و زحمت های بانوان فعال دفاع مقدس را جبران کند.

وی با اشاره به اینکه امسال برنامه های دفاع مقدس تنها محدود به یک هفته نیست، بیان نمود: اجرا برنامه های دفاع مقدس در طول سال موجب می شود تا همواره یاد و نام شهدا و این هشت سال سند افتخار ایرانیان در یادها گرامی داشته شود.

مصری یکی از نویسندگان برتر حوزه دفاع مقدس و نویسنده منتخب و برتر آذربایجان غربی در اردیبهشت امسال در همایش بین المللی سرخ نگاران تهران است.و این کتاب با همکاری و مشارکت اداره کل بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی تدوین و چاپ شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 534

به "رونمایی از کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از کتاب به مناسبت هفته دفاع مقدس در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید