ترامپ: خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم

به گزارش میهن دی ال، خبرنگاران : رئیس جمهوری آمریکا در جمع خبرنگاران مدعی شد: هر طور که حساب کنید و با توجه به نظرسنجی هایی که مشاهده کرده ام، من پیروز نخستین مناظره انتخاباتی بودم و نامزد دموکرات ها در انتخابات نوامبر را به راحتی شکست دادم.

ترامپ: خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، به نوشته مجله نیوزویک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و نامزد جمهوری خواهان در انتخابات نوامبر در جمع خبرنگاران در کاخ سفید گفت: به نظرم شب بسیار بزرگ و عالی بود. آمارها بسیار بالا بودند و از حضور در نخستین مناظره احساس بسیار خوبی دارم. من کاملا احساس راحتی می کردم. از تمامی نقطه نظرات مثبت تشکر و قدردانی می کنم.

وی تاکید کرد: جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات نوامبر تمایلی به شرکت در مناظرات بعدی ندارد.

این در حالی است که کمی پس از انتها نخستین مناظره انتخاباتی در روز سه شنبه، کیت بدینگفیلد، معاون مدیر کمپین انتخاباتی بایدن تایید کرد که نامزد دموکرات ها در انتخابات 2020 در دو مناظره دیگر که برای 15 و 22 اکتبر برنامه ریزی شده اند، شرکت خواهد کرد.

ترامپ گفت: هر طور که حساب کنید، ما به راحتی در مناظره سه شنبه شب پیروز شدیم. به نظرم بایدن بسیار ضعیف بود. در هر نظرسنجی ای که دیده ام، آمده است که ما پیروز این مناظره بودیم.

ترامپ نظرسنجی هایی را که بررسی و مطالعه کرده، نام نبرد اما بیشتر نظرسنجی هایی که چند ساعت پس از نخستین مناظره منتشر شده بودند، حاکی از آن بودند مردم آمریکا معتقدند بایدن ترامپ را شکست داده است. به طور مثال نظرسنجی های اجرا شده توسط شبکه سی بی اس و سی ان ان نشان دادند که بایدن پیروز قطعی این مناظره بوده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 544

به "ترامپ: خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: خیلی راحت بایدن را در نخستین مناظره شکست دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید