این استانها از امشب منتظر باران باشند

به گزارش میهن دی ال، خبرنگاران : کارشناس هواشناسی گفت: امشب در خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی، شرق گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، یزد، اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، لرستان و ارتفاعات شرقی البرز مرکزی رگبار ،رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در بعضی نقاط گرد وخاک و در نقاط مستعد نیمه شرقی کشور بارش تگرگ پیش بینی می گردد.

این استانها از امشب منتظر باران باشند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی توضیح داد: امشب در خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی، شرق گلستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، یزد، اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی، لرستان و ارتفاعات شرقی البرز مرکزی رگبار ،رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در بعضی نقاط گرد وخاک و در نقاط مستعد نیمه شرقی کشور بارش تگرگ پیش بینی می گردد.

او ادامه داد: روز چهارشنبه این شرایط در خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی، یزد، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، سمنان، شرق فارس، استان های ساحلی خزر ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی رخ خواهد داد.

ضیائیان شرح داد: شدت بارش امشب در خراسان های شمالی، رضوی، جنوبی، یزد، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و فردا در شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان پیش بینی می گردد.

کارشناس هواشناسی اعلام کرد: روز پنجشنبه در استان های واقع در شمال غرب، سواحل شمالی و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز بعضی نقاط شمال شرق، شرق و جنوب شرق ، روز آدینه در نوار شمالی کشور و استان کرمان و روز شنبه در شمال شرق و شرق کشور بارش تداوم خواهد داشت.

ضیائیان اعلام کرد: از بعد از ظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه کاهش محسوس دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد. دریای خزر و شرق تنگه هرمز نیز روز چهارشنبه مواج است.

کارشناس هواشناسی درباره آب وهوای تهران هم گفت: آسمان تهران فردا کمی ابری است و در بعد از ظهر افزایش ابر گاهی رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می گردد. بیشترین دمای تهران 27 درجه و کمترین آن 17 درجه خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 933

به "این استانها از امشب منتظر باران باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این استانها از امشب منتظر باران باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید