اخبار مجلس

بخشIT کلیدی ترین عنصر آموزش مجازی در واحدهای دانشگاهی

معاون اداره کل مطالعات، همکاری های بین المللی و دیپلماسی علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بخشIT دانشگا ه ها را کلیدی ترین عنصر در حوزه آموزش مجازی دانست.

5 آبان 1399

تعطیلی 73 مسجد در فرانسه به بهانه مقابله با اسلام افراطی

خبرنگاران : وزارت کشور فرانسه تا کنون 73 مسجد و مدارس خصوصی اسلامی در سرتاسر فرانسه را به بهانه مقابله با اسلام افراطی گفت که از ژانویه (دی) بسته است.

25 مهر 1399

ماجرای پرحاشیه دارا دوم

پس از گذشت 100 روز از عرضه باقی مانده سهام دولت در بانک ها و شرکت های بیمه ای و انتظار صاحبان نقدینگی برای واگذاری دو صندوق دیگر در شرکت های پالایشی، فلزی و خودرویی، روز گذشته آب پاکی روی دست سهامداران ریخته شد و سازمان خصوصی سازی با تکذیب تمام گفته های...

14 مهر 1399

پشت پرده لغو عرضه دارا دوم، پای دعوای عظیم در مدیریت پالایشگاهها در میان است؟

خبرنگاران : بعد از اعلام خبر عدم عرضه ای تی اف دوم در ابتدای شهریورماه موجی از برآورد ها در محافل مختلف مالی مطرح شده است. به نظر می رسد اختلاف نظر دو وزارت خانه نفت و اقتصاد منافع مردم را در معرض ریسکهای جدی قرار داده...

11 مهر 1399

واگذاری بخشی از اختیارات قیمت گذاری و توزیع کالا به کارگروه های استانی تنظیم بازار

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: با توجه به درخواست استان ها، بخشی از اختیارات قیمت گذاری و بخشی از اختیارات توزیع کالا به کارگروه های استانی تنظیم بازار واگذار می گردد.

26 شهریور 1399

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد

به گزارش حبرگزاری کتاب ایران ، ایوب دهقانکار سه شنبه در آستانه روز خبرنگار با محمدرضا نوروزپور، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا ملاقات و از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.

13 شهریور 1399

چطور رضاخان، رضاشاه شد نه رئیس جمهور؟

رضاخان به تهران برمی گردد و از اکثریت مجلس می خواهد لایحه را پس بگیرند؛ دوازدهم فروردین اعلامیه ای منتشر می گردد؛ او اعلام می نماید نهاد سلطنت مشروطه بهترین دژ در برابر بلشویسم است.

23 مرداد 1399

خبرنگاران استاندار: شایعه سازی از اقدام های کهنه مشتاقان عقب ماندگی آذربایجان غربی است

ارومیه- خبرنگاران- استاندار آذربایجان غربی با رد شایعه ها در خصوص تغییر مدیریت عالی استان گفت: شایعه سازی همواره از اقدام های کهنه مشتاقان عقب ماندگی و توسعه نیافتگی این استان بوده است.

19 مرداد 1399

توافق کرونایی سنا و کاخ سفید

ایسنا نوشت: دموکرات های سنا و کاخ سفید پس از چند روز کشمکش بر سر جزئیات نهایی، بالاخره بر سر بسته دو تریلیون دلاری مقابله با بحران های مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا توافق کردند.

25 اردیبهشت 1399

مخالفت رهبران گروه های شیعی عراق با مکلف شدن الزرفی

روسای جریان ها و احزاب شیعی عراق ضمن برگزاری نشستی در بغداد، مخالفت خود را با مکلف شدن عدنان الزرفی برای تشکیل کابینه جدید عراق اعلام کردند.

17 اردیبهشت 1399

کوارتت لایپزیک به تالار وحدت رفت، مصوبه کنگره آمریکاحاشیه ساز شد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس فصل 203 متن لایحه بودجه سال 2016 آمریکا که اکنون قانون شده است، شهروندان 38 کشوری که تا به امروز می توانستند برای تجارت یا گردشگری، مدت 90 روز بدون اخذ ویزا در خاک ایالات متحده اقامت داشته باشند، اگر در 5 سال گذشته به سوریه، عراق،...

29 فروردین 1399

سال آینده چقدر به پول می رسیم؟

حیدر مستخدمین حسینی با اشاره به فرایند تهیه و تدوین لایحه بودجه توسط دولت گفت: بخش نامه بودجه در مهرماه به دستگاه های ذیربط ابلاغ شد و در آن سرفصل های کلی برنامه های بلند و کوتاه مدت و نشانه های اصلی بودجه لحاظ می شود. برای لایحه بودجه سال 1399 نیز همین مراحل...

24 اسفند 1398

ترامپ: پلوسی ناعادلانه ترین محاکمه تاریخ کنگره را برگزار کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از درخواست نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان برای برگزاری محاکمه ای عادلانه در سنا گفت: پلوسی ناعادلانه ترین محاکمه را در تاریخ کنگره برگزار نموده است.

24 بهمن 1398