اخبار مجلس

توافق کرونایی سنا و کاخ سفید

ایسنا نوشت: دموکرات های سنا و کاخ سفید پس از چند روز کشمکش بر سر جزئیات نهایی، بالاخره بر سر بسته دو تریلیون دلاری مقابله با بحران های مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا توافق کردند.

25 اردیبهشت 1399

مخالفت رهبران گروه های شیعی عراق با مکلف شدن الزرفی

روسای جریان ها و احزاب شیعی عراق ضمن برگزاری نشستی در بغداد، مخالفت خود را با مکلف شدن عدنان الزرفی برای تشکیل کابینه جدید عراق اعلام کردند.

17 اردیبهشت 1399

کوارتت لایپزیک به تالار وحدت رفت، مصوبه کنگره آمریکاحاشیه ساز شد

به گزارش خبرنگاران، بر اساس فصل 203 متن لایحه بودجه سال 2016 آمریکا که اکنون قانون شده است، شهروندان 38 کشوری که تا به امروز می توانستند برای تجارت یا گردشگری، مدت 90 روز بدون اخذ ویزا در خاک ایالات متحده اقامت داشته باشند، اگر در 5 سال گذشته به سوریه، عراق،...

29 فروردین 1399

سال آینده چقدر به پول می رسیم؟

حیدر مستخدمین حسینی با اشاره به فرایند تهیه و تدوین لایحه بودجه توسط دولت گفت: بخش نامه بودجه در مهرماه به دستگاه های ذیربط ابلاغ شد و در آن سرفصل های کلی برنامه های بلند و کوتاه مدت و نشانه های اصلی بودجه لحاظ می شود. برای لایحه بودجه سال 1399 نیز همین مراحل...

24 اسفند 1398

ترامپ: پلوسی ناعادلانه ترین محاکمه تاریخ کنگره را برگزار کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از درخواست نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان برای برگزاری محاکمه ای عادلانه در سنا گفت: پلوسی ناعادلانه ترین محاکمه را در تاریخ کنگره برگزار نموده است.

24 بهمن 1398