تورهای چین: واکنش خطیب زاده به بعضی اخبار منتشر شده درباره مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن

به گزارش میهن دی ال، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه در مورد تیتر گزینشی بعضی رسانه ها از اظهارات وی در زمینه قراداد مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن گفت: تقریبا بیش از 80 درصد واکسن وارد شده به کشور، از چین و دیگر کشورها، طی نزدیک به دو ماه گذشته و شروع به کار دولت جناب آقای دکتر رئیسی محقق شده است، که در پرتو در اولویت اول و فوری قرار گرفتن واردات واکسن از سوی رئیس جمهور محترم و دولت سیزدهم بوده است.

تورهای چین: واکنش خطیب زاده به بعضی اخبار منتشر شده درباره مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود: رسیدن به سقف 70 درصد واکسیناسیون جامعه طی کمتر از دو ماه، خود برترین گواه از همت و جهادی است که در دولت سیزدهم اجرا شده است.

خطیب زاده رسیدن رقم واردات واکسن تا هفته اول آبان به بیش از 130 میلیون دوز را همت بی نظیر در دولت سیزدهم دانست که در کنار فراوری پرافتخار داخلی، رقم تامین واکسن را بسیار بیش از این خواهد نمود.

سخنگوی وزارت امور خارجه در انتها تاکید نمود: دوبرابر شدن سفارش خرید طی هفته های اول روی کار آمدن دولت سیزدهم، پیش بینی و تامین واکسن برای سنین زیر 18 سال، شکسته شدن مکرر رکورد واردات هفتگی و ماهانه، و برداشته شدن محدودیت سنی واکسیناسیون، از جمله تحولات مربوط به واکسن در دولت سیزدهم بود که همه اقشار مردم با چشم خود شاهد آن بوده اند.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 آبان 1400 بروزرسانی: 11 آبان 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1148

به "تورهای چین: واکنش خطیب زاده به بعضی اخبار منتشر شده درباره مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تورهای چین: واکنش خطیب زاده به بعضی اخبار منتشر شده درباره مشارکت راهبردی ایران و چین و واردات واکسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید