نایب رئیس فدراسیون عراق: اگر بودجه لازم تأمین نشود آخرین راه چاره انتخاب مربی داخلی است

به گزارش میهن دی ال، کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق امکان بازگشت استریچکو کاتانس سرمربی اسلوونیای تیم ملی این کشور را منتفی دانست و از انتخاب سرمربی نو در نشست آینده اعضای این کمیته اطلاع داد.

نایب رئیس فدراسیون عراق: اگر بودجه لازم تأمین نشود آخرین راه چاره انتخاب مربی داخلی است

به گزارش خبرنگاران، شامل کامل نایب رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق درباره انتخاب سرمربی نو تیم ملی عراق گفت: راستا کاتانتس در تیم ملی عراق به سرانجام رسیده است و امکان بازگشت او دیگر وجود نخواهد داشت به این علت که این مربی در مرحله حساس پیش رو کمکی به پیشرفت و بالا رفتن توان تیم ملی عراق نمی کند.

وی در خصوص انتخاب سرمربی نو تیم ملی عراق گفت: طی روزهای یکشنبه یا دوشنبه نشستی در بغداد با حضور اعضای کمیته عادی سازی برگزار می گردد و تصمیم نهایی در خصوص سرمربی تیم ملی گرفته خواهد شد. می دانیم که فرصت بسیار کمی داریم و جذب مربی نامدار و عظیم خارجی به هزینه سنگینی احتیاج دارد. در لیست ما نام مربیان عظیمی دیده می گردد که با آنها مذاکراتی صورت گرفته است.

نایب رئیس کمیته عادی سازی در سرانجام توضیح داد: زمان ما بسیار کوتاه است و در جلسه آینده پیرامون انتخاب مربی خارجی و یا داخلی تصمیم گیری خواهد شد. اگر مبلغ مورداحتیاج برای جذب مربی عظیم خارجی تأمین نگردد آخرین گزینه انتخاب مربی شایسته و توانمند داخلی است که در سطح بالایی باشد با این وجود امیدوارم بتوانیم بودجه لازم را برای جذب مربی عظیم خارجی تأمین کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1052

به "نایب رئیس فدراسیون عراق: اگر بودجه لازم تأمین نشود آخرین راه چاره انتخاب مربی داخلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب رئیس فدراسیون عراق: اگر بودجه لازم تأمین نشود آخرین راه چاره انتخاب مربی داخلی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید