مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند

به گزارش میهن دی ال، محمد اسد مسجدی در تبادل نظر با خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش که با توجه به برنامه مصوب برای محدودیت های دو هفته ای کرونایی در کشور، تصمیم جدیدی در رابطه با فعالیت های ورزشی و به خصوص مسابقات باشگاهی گرفته نمی گردد؟، تاکید نمود که فعلاً هیچ تغییری در رابطه با دستورالعمل های قبلی ایجاد نشده است.

مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند

وی توضیح داد: برگزاری تمام فعالیت ها و رویدادهای ورزشی که پیش از این مجوز لازم را از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته بودند به قوت خود باقی است. این برنامه ها کماکان طبق پروتکل های بهداشتی و مورد تاکید پیگیری خواهند شد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: این فعالیت ها و برنامه ها شامل لیگ های باشگاهی در همه رشته ها و از جمله فوتبال هم می شوند.

مسجدی توضیح داد: با توجه به شرایط فعلی مجوز جدیدی برای فعالیت ها و شروع به کار صادر نشده اما تغییری هم در تصمیمات قبل اعمال نشده است. بنابراین تا اطلاع ثانوی فعالیت های ورزشی در رشته های مختلف طبق روال قبل پیگیری می گردد مگر اینکه تصمیم جدید اتخاذ گردد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت که هر تصمیم جدیدی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و طبق مصوبات این دو نهاد اتخاذ و اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 629

به "مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید