مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد

به گزارش میهن دی ال، به گزارش حبرگزاری کتاب ایران ، ایوب دهقانکار سه شنبه در آستانه روز خبرنگار با محمدرضا نوروزپور، مدیرعامل خبرگزاری ایرنا ملاقات و از بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد.

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

وی پس از این ملاقات، با حضور در بخش های مختلف سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ازجمله اتاق خبر به پرسش های خبرنگاران پاسخ گفت.

به گفته دهقانکار، همان گونه که انتظار می رفت، اصحاب فرهنگ و هنر کشور در ایفای مسئولیت اجتماعی خود و عمل به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا پیشتاز بودند و به همین دلیل، اولین صنوفی که به دعوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تعطیلی فعالیت های خود به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا لبیک گفتند و هموطنان را به در خانه ماندن تشویق کردند اصحاب فرهنگ و هنر بودند.

در راستای تحقق بخشی از برنامه های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از ناشران و کتابفروشان کشور مقرر شده است طرح تابستانه کتاب 99 از شنبه 18 مرداد، مصادف با عید غدیرخم تا پنج شنبه (30 مرداد ) از سوی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار گردد.

به پاس تقدیر از کوشش های مدافعان سلامت، کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم به عنوان شعار تابستانه کتاب 99 برگزیده و اعلام شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 410

به "مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران از خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید