قبیله عراقی تهدید به بستن کنسولگری فرانسه در الناصریه کرد

به گزارش میهن دی ال، یک قبیله عراقی روز یکشنبه تهدید کرد کنسولگری فرانسه در الناصریه مرکز استان ذی قار را به دلیل اهانت کنسول فرانسوی به این قبیله و دخالت در امور غیر مرتبط با او تعطیل خواهد نمود.

قبیله عراقی تهدید به بستن کنسولگری فرانسه در الناصریه کرد

با ما همراه باشید و با تور فرانسه ارزان از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

قیصر آل عجیل الحسیناوی شیخ کل عشایر الحسینات در گفت و گو با رسانه های عراقی گفت: کنسول فرانسه در الناصریه نقش نیروهای اشغالگر را در تفرقه بین عشایر استان به ویژه علیه قبیله الحسینات بازی می نماید.

وی اضافه کرد: عادل الکنزاوی کنسول فرانسه در الناصریه بارها در نشست های متعدد گفته است که قبیله الحسینات اصل و ریشه ای ندارد و صرفا یک تجمع است.

شیخ کل عشیره های الحسینات اضافه کرد: کنسول فرانسه همه حد و مرزهای مجاز را در کار خود شکسته و در مساله ای دخالت نموده که به او مطلقا ربطی ندارد.

الحسیناوی گفت که افراد قبیله اش در 48 ساعت آینده تدابیر لازم را در این باره اتخاذ خواهند کرد که از جمله آنها تظاهرات اعتراضی مقابل کنسولگری فرانسه و تعطیلی آن خواهد بود زیرا کنسول هنوز از قبیله الحسینات عذرخواهی ننموده است.

وی اضافه کرد: قبیله ما کوشش خواهد نمود با سفیر فرانسه در بغداد هم ملاقات و از کنسول به دولت فرانسه به وسیله سفیر آن کشور شکایت کند.، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1017

به "قبیله عراقی تهدید به بستن کنسولگری فرانسه در الناصریه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قبیله عراقی تهدید به بستن کنسولگری فرانسه در الناصریه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید