فرصت قلعه نویی برای فرار از کابوس فرهاد مجیدی

به گزارش میهن دی ال، امیر قلعه نویی هنوز، پرافتخارترین سرمربی لیگ برتر محسوب می شود. کسی که تمام قهرمانی های استقلال در تاریخ لیگ برتر با او به دست آمده و دو بار هم، توانسته سپاهان را به جام قهرمانی برساند. او هر وقت روبروی استقلال هم قرار گرفته توانسته برای این تیم دردسر درست کند. مگر اینکه فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال باشد. آمار بازی های قلعه نویی و مجیدی، کاملا یک طرفه است. قلعه نویی 4 بار با دو تیم مختلف و در دو جام مختلف، روبروی مجیدی قرار گرفته و نتیجه همه این بازی ها، با شکست ژنرال به سرانجام رسیده اند.

فرصت قلعه نویی برای فرار از کابوس فرهاد مجیدی

قلعه نویی لیگ نوزدهم برای اولین بار در لیگ برتر روبروی استقلال مجیدی قرار گرفت. تیم او، با نتیجه 2 بر یک باخت. چند روز بعد، بازی جام حذفی را با استقلال برگزار کرد و این بار، 2 بر صفر بازی را باخت. شکست در این دو بازی، بیشتر تحت تاثیر اشتباهات شایان مصلح و اعتراض قلعه نویی به داوری قرار گرفت. فصل بعد اما، مجیدی نشان داد بردهایش مقابل قلعه نویی اتفاقی نبوده اند. او یک بار دیگر، هم در لیگ و هم در جام حذفی تیم تازه قلعه نویی را برد. استقلال در لیگ برتر، 2 بر صفر پیروز به پیروزی مقابل گل گهر شد و در جام حذفی هم، از باخت یک گله به بازی برگشت و پیروزی را به دست آورد.

در بازی چهارشنبه گل گهر و استقلال، قلعه نویی نمی تواند روی نیمکت تیمش بنشیند و دلیل آن هم، مصاحبه تند او پس از بازی آخر فصل پیش با استقلال است. هیچ مربی جز مجیدی در فوتبال ایران، نتوانسته بیشتر از دو بار روبروی قلعه نویی قرار بگیرد و رکورد 100 درصد پیروزی داشته باشد. اتفاقی که برای مجیدی افتاده و او از 4 بازی، 4 برد دارد. قلعه نویی این هفته، می تواند حداقل با یک تساوی جلوی ادامه این فرایند را بگیرد. در روزی که خودش روی نیمکت نیست، شاید کابوس او مقابل مجیدی به پایان برسد. یک برد دیگر برای مجیدی، آمار تقابل های دو نفره آن ها را عجیب تر از گذشته خواهد کرد.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1228

به "فرصت قلعه نویی برای فرار از کابوس فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت قلعه نویی برای فرار از کابوس فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید