شهرستان زیرکوه صاحب بیمارستان می گردد

به گزارش میهن دی ال، خبرنگاران/خراسان جنوبی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس اظهار کرد: ساخت بیمارستان برای شهرستان زیرکوه به تصویب رسید.

شهرستان زیرکوه صاحب بیمارستان می گردد

سلمان اسحاقی، نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس، یکشنبه شب 12 بهمن به خبرنگاران گفت: شهرستان زیرکوه تنها شهرستان در خراسان جنوبی است که بیمارستان نداشته و حتی مکان در دست ساخت نیز برای بیمارستان ندارد.

به گزارش خبرنگاران، وی با بیان اینکه این شهرستان تنها شهرستانی است که در این حوزه فاقد ساختمان ملکی است، اضافه نمود: شرط اصلی اجرایی شدن مجوزهای اخذ شده از وزارت بهداشت اخذ مصوبه کمیسیون ماده 23 سازمان برنامه و بودجه است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس گفت: با پیگیری های نماینده مردم شهرستان های قائنات و زیرکوه، ماده 23 قانون الحاقی در مورد اعتبار احداث بیمارستان کوثر حاجی آباد در لایحه بودجه سال 1400 کشور لحاظ شد.

اسحاقی با بیان اینکه ساخت بیمارستان برای شهرستان زیرکوه به تصویب رسید، توضیح داد: این مصوبه به وزارت بهداشت کمیسیون تلفیق ابلاغ شد.

محمد دهقانی فیروزآبادی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز به خبرنگاران گفت: از سال 76 خدمات سرپایی درمانی در یک درمانگاه متعلق به تأمین اجتماعی در این شهرستان انجام می گردد.

وی یادآور شد: برای اخذ مجوز ساخت بیمارستان در این شهرستان، نمایندگان مجلس و مسئولان مرتبط یاری های شایانی کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 777

به "شهرستان زیرکوه صاحب بیمارستان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرستان زیرکوه صاحب بیمارستان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید