سی ا ن ان: دولت ترامپ مجوز ارائه گزارش های روزانه اطلاعاتی به بایدن را صادر کرد

به گزارش میهن دی ال، دولت ترامپ مجوز ارائه گزارش های اطلاعاتی روزانه به رئیس جمهور احتمالی بعدی آمریکا را صادر کرد.

سی ا ن ان: دولت ترامپ مجوز ارائه گزارش های روزانه اطلاعاتی به بایدن را صادر کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شبکه خبری سی ان ان روز سه شنبه به نقل از یک منبع در دولت آمریکا گزارش داد که دولت ترامپ به جو بایدن رئیس جمهور احتمالی بعدی آمریکا این مجوز را داده تا گزارش های اطلاعاتی روزانه رئیس جمهور را دریافت کند.

در این گزارش آمده است: کاخ سفید به جو بایدن، رئیس جمهور منتخب تاییدیه رسمی دریافت گزارش های روزانه رئیس جمهور را داده است و هماهنگی درباره زمانی که وی نخستین گزارش را دریافت کند در حال اجرا است.

گزارش روزانه به رئیس جمهور شامل تهدیدها و تحولات امنیتی است که جامعه امنیت ملی آمریکا با آن روبرو است.

این در حالی است که سازمان خدمات عمومی آمریکا روز دوشنبه در نامه ای که به رویت ای بی سی نیوز رسیده به تیم جو بایدن گفته که به نظر می رسد که او در انتخابات برنده شده است. امیل مورفی رئیس این سازمان به بایدن گفته می تواند فرایند انتقال قدرت را شروع کند.

دونالد ترامپ دقایقی بعد از انتشار این خبر در توئیتر صحت این موضوع را تأیید نموده بود. او در توئیتر نوشت: می خواهم از امیلی مورفی، رئیس سازمان خدمات عمومی به خاطر فداکاری سرسختانه و وفاداری اش به کشورمان تشکر کنم. او مورد آزار، تهدید و سوءاستفاده قرار گرفته است و من نمی خواهم شاهد وقوع این اتفاقات برای او، خانواده اش و کارکنان سازمان خدمات عمومی باشم. پفراینده ما با قدرت ادامه دارد و ما این مبارزه خوب را ادامه می دهیم و معتقدم که پیروز می شویم. با وجود این، من در راستای منافع کشورم، توصیه نموده ام که امیلی و تیم او کارهای لازم در مورد پروتکل های اولیه را انجام دهند و به تیم خودم هم گفته ام همین کار را انجام دهند.

در پی این بیانیه تیم انتقال قدرت جو بایدن گفت اکنون که سازمان خدمات عمومی آمریکا پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری را تأیید نموده ، اعضای این تیم طی روزهای آینده با مقام های دولت فدرال ملاقات خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 643

به "سی ا ن ان: دولت ترامپ مجوز ارائه گزارش های روزانه اطلاعاتی به بایدن را صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ا ن ان: دولت ترامپ مجوز ارائه گزارش های روزانه اطلاعاتی به بایدن را صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید