برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام چکار کنیم؟

به گزارش میهن دی ال، بعضی از کاربران اپلیکیشن پیغام رسان تلگرام، بر اساس یکسری دلایل شخصی تمایل دارند تا عکس پروفایل خود در این پلتفرم از دید سایر کاربران یا حداقل بعضی از آنان پنهان نمایند. اپلیکیشن تلگرام در به روزرسانی جدید خود چنین امکانی را برای کاربرانش فراهم نموده است. در ادامه قصد داریم تا مراحل گام به گام آموزش مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام را در قالب تصاویری کاربردی ارائه دهیم.

برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام چکار کنیم؟

آموزش مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

برای این منظور ابتدا باید تلگرام خود را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید. در ادامه مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد تلگرام شده و در گوشه سمت چپ قسمت بالا آیکون ≡ را لمس کنید:
  • حال در لیست بازشده آیتم Settings را یافته و آن را لمس کنید:
  • در ادامه احتیاج است تا از لیست موجود گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید:
  • در مرحله بعدی از لیست باز شده در بخش Privacy آیتم Profile Photo را یافته و آن را لمس کنید:
  • در این مرحله مشابه تصویر زیر می توانید امکان مشاهده عکس پروفایل خودتان را به ترتیب برای تمامی افراد عضو تلگرام، فقط مخاطبین خود و هیچ کس فراهم کنید:

حال اگر مسئله ای با دیده شدن عکس پروفایل تان ندارید، گزینه اول را انتخاب کنید. همچنین در صورتی که قصد دارید تا مشاهده عکس پروفایل تان را تنها به مخاطبین خود محدود کنید، آیتم دوم را انتخاب کنید (این آیتم حالت پیش فرض نسخه جدید تلگرام است.) در نهایت، اگر نمی خواهید هیچ کسی عکس پروفایل تان را مشاهده کند، آیتم سوم را انتخاب کنید.

  • با توجه به آن چه که مطرح شد، اگر بخواهیم تا امکان مشاهده عکس پروفایل خود را تنها به مخاطبین مان محدود کنیم، خواهیم داشت:

همان طور که در تصویر فوق می بینید، با انتخاب گزینه دوم امکانات دیگری در اختیارمان قرار می گیرد. در واقع، با انتخاب گزینه دوم می توانیم یکسری افراد را از میان مخاطبین خود انتخاب نموده و امکان مشاهده عکس پروفایل مان را برای یک عده خاص محدود کنیم! برای این منظور به روش زیر عمل می کنیم:

  • از قسمت Add exceptions آیتم اول را لمس کنید:
  • در این مرحله از میان مخاطبین خود می توانید تنها افرادی را انتخاب کنید که نمی خواهید عکس پروفایل تان را ببینند:
  • همچنین با انتخاب آیتم دوم یا Always Allow می توانید امکان دیدن عکس پروفایل تان را تنها برای یکسری مخاطبین خاص خود فراهم کنید.

جمع بندی

در این مقاله، به آموزش مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام به صورت گام به گام پرداختیم. با استفاده از این روش می توانید به صورت دلخواه دسترسی به عکس پروفایل تان را در پلتفرم تلگرام برای همه افراد یا مخاطبین مورد نظر خود فراهم کنید. همچنین این امکان را خواهید داشت تا به طور کلی اجازه دسترسی به تصویر پروفایل تان را برای تمامی کاربران محدود کنید. شما چه تجربیاتی در خصوص مخفی کردن عکس پروفایل خود در تلگرام داشتید؟ تجربیات و نظرات خود را در این مورد با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

در سرانجام، برای آشنایی با راه های استفاده هر چه بهتر از پیغام رسان تلگرام می توانید به مقالاتی مانند کسب درآمد از تلگرام مراجعه کنید. همچنین اگر می خواهید یک بیوی عالی برای اکانت تلگرام تان انتخاب کنید، توصیه می کنیم مطلب جملات زیبا برای بیوگرافی تلگرام را از نظر بگذرانید.

منبع: مجله انگیزه
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 508

به "برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام چکار کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام چکار کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید