این دکوراسیون، سبک منزل اشراف زاده هاست

به گزارش میهن دی ال، با این روش دکوراسیون منزل خود را شبیه کاخ های سلطنتی و به سبک اشراف زاده ها طراحی کنید.

این دکوراسیون، سبک منزل اشراف زاده هاست

دکوراسیون داخلی خانه به سبک کلاسیک مدرن، یکی از دکوربندی هایی در خانه است که هیچ وقت از مد نمی افتد. اگر در پی طراحی دکوراسیون داخلی مدرن ولی رویایی و سلطنتی هستید، تا آخر این مقاله از مجله اینترنتی دلتا با ما همراه باشید.

عناوین مطلب

  • سبک کلاسیک مدرن در طراحی داخلی چگونه است؟
  • طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک مدرن و مفهومی
    • بعلاوه بخوانید:

سبک کلاسیک مدرن در طراحی داخلی چگونه است؟

برای کسانی که همواره در پی فضایی رویایی و سلطنتی درعین حال ظریف و لوکس هستند، سبک کلاسیک مدرن در طراحی داخلی منازل قطعاً یک پیشنهاد عالی است. اصلی ترین ویژگی این روش تقارن اجزا و عناصر در تزیین و دکوراسیون است که بر پایه نظم، تعادل، دقت و ظرافت فراوان بنا شده است.

این سبک به گونه ای شگفت انگیز المان های سبک های کلاسیک را با طراحی مدرن به هم می آمیزد. در این سبک تک تک ویژگی های سبک کلاسیک مانند:

  • نظم، تعادل، تقارن
  • سلطنتی و تجمل گرایی (دوران روم و یونان باستان)
  • رنگ و متریال طبیعی
  • پارچه های طبیعی و زیبا
  • دارای تزئینات
  • وجود نقطه کانونی

بادقت و توجه زیادی رعایت می گردد؛ درحالی که به زیبایی هرچه تمام با ویژگی های سبک مدرن درهم آمیخته اند.

طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک مدرن و مفهومی

یکی از برترین مکان ها در منزل که طراحان دکوراسیون داخلی می توانند هنر خود را به نمایش بگذارند، اتاق نشیمن است. اگر طراحی دکوراسیون داخلی خانه شما با مفاهیم عمیق و مجذوب کننده همراه گردد، معنا و وقار به سزایی به منزل شما می بخشد. مثلا می توانید اتاق نشیمن خود را به گونه ای دکوربندی کنید که بتوانید یک میز غذاخوری نیز در گوشه ای از آن قرار دهید. این گونه شما به راحتی هم به فضایی برای گذران اوقات فراغت خانوادگی، هم به فضایی برای بازی و تفریح خانوادگی دسترسی خواهید داشت.

نورپردازی مناسب می تواند جلوه بیشتری به این فضا بدهد، درحالی که با استفاده از مبلمان های سبک مدرن با پارچه های کلاسیک فضای اتاق نشیمن خود را به شکل عجیبی خیره کننده و زیبا نموده اید.

برای ایجاد ظاهری متفاوت در خانه هایتان گاهی تنها ضروری است که چند قطعه یا وسیله را عوض یا رنگ آن ها را تغییر دهید. این کار نیازی به خرج اضافه هم ندارد. به یاد داشته باشید در طراحی دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک مدرن رنگ ها و پارچه ها جایگاه ویژه ای دارند. پس در به کارگیری این المان ها دقت زیادی به خرج دهید. فرش آبی، لوسترهای کوارتزی، صفحه شومینه، بوفه لاکی، مبلمان تیره مخملی و میز مرمر در این نوع طراحی داخلی همواره حرف اول را می زنند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این گیاهان آپارتمانی هرگز زرد نمی شوند را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 27 فروردین 1402 بروزرسانی: 27 فروردین 1402 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1537

به "این دکوراسیون، سبک منزل اشراف زاده هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این دکوراسیون، سبک منزل اشراف زاده هاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید