اینترنت من مثل مردم فیلتر است ، علت اختلال اینترنت در صبح امروز ، سرعت را 30 تا 40 برابر می کنیم ، امکانات پیغام رسان های داخلی از خارجی ها بیشتر است

به گزارش میهن دی ال، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می گوید، کوشش وزارتخانه اش بر این است تا سرعت اینترنت موبایل را 30 تا 40 برابر کند.

اینترنت من مثل مردم فیلتر است ، علت اختلال اینترنت در صبح امروز ، سرعت را 30 تا 40 برابر می کنیم ، امکانات پیغام رسان های داخلی از خارجی ها بیشتر است

به گزارش خبرنگاران، زارع پور در پس از جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: سرعت میانه اینترنت موبایل حدود 15 مگابایت بر ثانیه است. سرعت اینترنت خانگی هم کمتر است.

او اضافه نمود: ما در پی این هستیم تا سرعت اینترنت را در استان های مختلف 30 تا 40 برابر بیشتر کنیم.

زارع پور گفت: از زمانی که طرح فیبر نوری برای کسب و کارها شروع شده، سرعت 800 تا 900 مگابایتی به مشتریان داده شده است. امیدواریم سرعت های چند صد مگابایت بر ثانیه ارائه کنیم.

وزیر ارتباطات بعلاوه گفت: اختلال امروز صبح اینترنت به دلیل افت ترافیک بود که درحال حل شدن است.

او در بخشی از حرف های خود نیز گفت: اینترنت من هم مثل مردم فیلتر است.

زارع پور در ادامه خاطرنشان کرد: من با قطعیت عرض می کنم برخی از پلتفرم های داخلی حتی قابلیت های بیشتری از پیغام رسان های خارجی دارند. واتس اپ چند وقت پیش نسخه جدیدی داد و ویرایش پیغام اضافه نمود، اما ویرایش پیغام، تماس صوتی و تصویری و استاتوس در پیغام رسان های داخلی وجود دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1401 بروزرسانی: 24 اسفند 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1525

به "اینترنت من مثل مردم فیلتر است ، علت اختلال اینترنت در صبح امروز ، سرعت را 30 تا 40 برابر می کنیم ، امکانات پیغام رسان های داخلی از خارجی ها بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت من مثل مردم فیلتر است ، علت اختلال اینترنت در صبح امروز ، سرعت را 30 تا 40 برابر می کنیم ، امکانات پیغام رسان های داخلی از خارجی ها بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید