اردک روباتیک ویژه بچه ها مبتلا به سرطان رونمایی شد ، دارای ضربان قلب و تنفس ، یاداور دارو و غذای کودک

به گزارش میهن دی ال، روبات های اردکی برای درمان بچه ها مبتلا به سرطان رونمایی شدند. این روبات ها نه تنها ظاهری زیبا دارند بلکه روند درمان مثبتی برای کودک و خانواده وی ایجاد می نمایند.

اردک روباتیک ویژه بچه ها مبتلا به سرطان رونمایی شد ، دارای ضربان قلب و تنفس ، یاداور دارو و غذای کودک

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، روبات های اردکی وارد بیمارستان های ایالات متحده شدند. این روبات ها نخستین بار در نمایشگاه CESرونمایی شدند.

کارکرد این اردک های روباتیک چگونه است؟

اردک های رباتیک در ظاهر عروسک هایی ساده هستند اما برای راحتی و آرامش کودک طی روند درمان طراحی شده اند. این روبات ها دارایط کارت های هوشمند ایموجی هستند که بسته به حال کودک تغییر می نمایند. این کارت ها بر اساس علائم حیاتی کودک تئغییر نموده و والدین و پزشک را در روند درمان کمک می نمایند.

افزون بر این، اردک ها دارای خاصیت انتقال احساس هستند، یعنی اگر کودک قادر به بیان احساسش نباشد، می تواند به وسیله کارت های روی سینه اردک به والدین و پزشک خود ابراز احساسات کند. به عنوان مثال، اگر آنها صورت یا چهره اردک را وقتی سرش پایین است انتخاب نمایند، یعنی غمگین هستند.

این اردک دارای پورت هوشمند برنامه ریزی است که روزها و شدت شیمی درمانی کودک را تعیین می نماید. والدین می توانند برنامه هوشمند این اردک را روی تلفن های همراه مبتنی بر اندروید یا iOS نصب نموده و حتی کودک را ردیابی نمایند.

این اردک زمان های مصرف دارو و غذا را نیز یاداوری می نماید. در کنار همه این ها اردک دارای ضربان قلب و ویژگی های تنفس عمیق است که می تواند برای آرام کردن بیماران استفاده گردد. این اردک ها برای بیمارانی در سنین 3 تا 13 ساله مناسب است.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 دی 1401 بروزرسانی: 4 دی 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1486

به "اردک روباتیک ویژه بچه ها مبتلا به سرطان رونمایی شد ، دارای ضربان قلب و تنفس ، یاداور دارو و غذای کودک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردک روباتیک ویژه بچه ها مبتلا به سرطان رونمایی شد ، دارای ضربان قلب و تنفس ، یاداور دارو و غذای کودک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید