ادامه برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه رمضان

به گزارش میهن دی ال، ویژه برنامه های نوروزی شبکه های استانی صدا و سیما تا ماه رمضان امسال ادامه خواهند داشت.

ادامه برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه رمضان

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شیوع بیماری کووید - 19 در اسفندماه و تداوم آن در سال جدید، و ضرورت تداوم اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و حضور مردم در خانه، موضوعی است که در قالب شعار در خانه بمانیم تا سالم بمانیم تحقق یافته و اکثریت مردم با عمل به این شعار، نقش خود را در قطع زنجیره انتقال به خوبی ایفا کرده اند.

بر این اساس شبکه های استانی صدا و سیما که از مدت ها پیش برنامه های ویژه ای را برای عید نوروز تدارک دیده بودند، تغییراتی در کنداکتور به وجود آوردند تا بتوانند در پُر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان، خانواده ها و نیز کسانی که به خاطر شیوع بیماری ترجیح داده اند در خانه بمانند یا اینکه دورکاری می کنند، نقش مهمی داشته باشند.

با توجه به اینکه تعطیلات نوروز عملاً از شروع تعطیلات مدارس، سیمای مرکز استان ها با در نظر دریافت شعار در خانه می مانیم اقدامات رسانه ای متنوعی را تدارک دیدند که در قالب سه ساختار نمایشی، مستند و برنامه های ترکیبی در حال انجام است.

رادیو های استانی هم نوروز امسال را با ویژه برنامه های متنوعی شروع کردند و در طول این مدت با پخش گزارش های مختلف، برنامه های نمایشی، مستند و ... سعی در ارائه محتوای رسانه ای متنوعی به مخاطبان داشته اند.

با توجه به تداوم شرایط موجود و شیوع بیماری که به تبع آن لزوم رعایت مسائل بهداشتی و قرنطینه خانگی کاملا احساس می شود، کنداکتور نوروزی شبکه های استانی صدا و سیما همچنان ادامه خواهد یافت.

بر این اساس پخش انیمیشن، فیلم های بلند و کوتاه تلویزیونی، مستند و برنامه های صبحگاهی، شبانگاهی، کودک و نوجوان و مسابقات تلویزیونی و رادیویی که در نوروز امسال روی آنتن رفتند، همچنان و تا شروع ماه مبارک رمضان تولید و پخش خواهند شد. برنامه های زنده شبکه های صدا و سیمای استانی هم طبق کنداکتور نوروزی روی آنتن می فرایند.

امید است با تمهیدات اندیشیده شده و همراهی همه مردم ایران، به زودی شاهد سیر نزولی شیوع بیماری کرونا و پیروزی بر این بحران جهانی باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 239

به "ادامه برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه برنامه های نوروزی شبکه های استانی تا ماه رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید