4 ابرقهرمان جدید که در آینده به لیگ عدالت ملحق می شوند

به گزارش میهن دی ال، لیگ عدالت نسخه زاک اسنایدر در خاتمه باعث احیای مجدد چندین عضو جدید برای آینده لیگ عدالت می گردد که احتمالا در ادامه به این تیم خواهند پیوست.

4 ابرقهرمان جدید که در آینده به لیگ عدالت ملحق می شوند

لیگ عدالت زک اسنایدر شاهد تشکیل تیم نمادین دی سی بود اما اضافه کردن اعضای آینده لیگ عدالت را نیز باید به این فیلم افزود. در حالی که هواداران شاهد ایجاد نسخه ای متفاوت از فیلم لیگ عدالت در سال 2017 بودند، اما زک اسنایدر مجبور شد آن را به روشی که همواره در نظر داشت به تصویر بکشد.

  • نقدهای فیلم لیگ عدالت زک اسنایدر منتشر شد؛ ناامیدنماینده تر از فیلم قبلی!
  • سوپرمن در لیگ عدالت اسنایدر چه تفاوت هایی نموده است؟
  • دارک ساید در مقابل تانوس؛ تبه کاران لیگ عدالت و انتقام جویان چه تفاوتی دارند؟

فیلم 4 ساعت HBO Max بتمن، زن شگفت انگیز، فلش، سایبورگ، آکوامن و سوپرمن را با هم متحد کرد تا برای برقراری نظم بیشتر باهم کوشش نمایند. در طول داستان، به هر شخصیت وقت خود را می دهند تا بدرخشد و در عین حال به عنوان یکی از اعضای موسس لیگ عدالت در نظر گرفته شود. در حالی که قهرمانان استپن ولف را شکست داده و جلوی حمله او را گرفتند، این آخرین ماموریت برای عظیم ترین محافظان زمین نخواهد بود.

در کمیک ها، لیگ عدالت آمریکایی با بیش از این 6 عضو تشکیل شده است. لیگ عدالت زک اسنایدر به عنوان قسمت ابتدایی از یک سه گانه پیش بینی شده ای بود که کارگردان خلق آن را از قبل برنامه ریزی نموده بود. اما برادران وارنر با ادامه پیشرفت های جهانی دی سی دیگر علاقه ای به ساخت قسمت های بعدی از خود نشان نداد.

از آن جا که محصول HBO Max در جهان خاص خود تنظیم شده است، در صورت ادامه کار تیم، ممکن بود لیگ عدالت در سال های آینده متفاوت به نظر برسد. حتی اگر برای خلق این دنباله ها برنامه ریزی نشده باشند، حداقل در حال حاضر، نسخه اسنایدر هنوز هم به عضویت بعضی شخصیت های عظیم DC اشاره می نماید.

در طول لیگ عدالت زک اسنایدر، در حالی که تمرکز اصلی بر روی شش شخصیت اصلی است، چند قهرمان دیگر نیز وجود دارند که داستان آن ها را مجددا احیاء می نماید. بعضی از آن ها که حضوری مختصر دارند در واقع از اعضای اصلی لیگ عدالت در کمیک ها به شمار می فرایند. در ادامه تمامی اعضای آینده لیگ عدالت که اسنایدر به آن ها اشاره نموده را معرفی می کنیم.

1. شکارچی مریخی (Martian Manhunter)

در حالی که هری لنیکس نقش ژنرال سوانویک را در DCEU بازی نموده است، لیگ عدالت زک اسنایدر اذعان نموده که او یک شخصیت عظیم از جهانی DC است. با این که او فقط در چند صحنه حضور داشته است، اما شخصیت نظامی لنیکس نشان داد که او کسی نیست جز جون جونز که با نام دیگر شکارچی مریخی شناخته می شود.

او که با تغییر چهره به شکل مارتا کنت درآمده است، می رود تا لوئیس لین را که هنوز در غم مرگ سوپرمن به سر می برد، دیدار کند. جون به عنوان مارتا، لوئیس را تشویق می نماید که باید پایان به جهان برشود و زندگی خود را ادامه دهد. بعد از جدایی آن ها، جون دوباره به شکل اصلی خود باز می شود، و نشان می دهد که او شکارچی مریخی است.

در پایانلیگ عدالت نسخه اسنایدر، شکارچی مریخی به دیدن بروس وین می رود و به او می گوید که او کیست و اعتراف می نماید که از تهدیدهای آینده دارک ساید آگاه است. جون اعتراف می نماید که در محافظت از جهانی که در آن زندگی می کرد سهم خود را انجام نداده است و به بتمن قول می دهد که لیگ عدالت از این پس می تواند روی او حساب کند.

پیش بینی شکارچی مریخی به عنوان عضوی از لیگ عدالت به ریشه های این شخصیت در کتاب های کمیک بر می شود. در بیشتر فعالیت های تیم، شکارچی مریخی یکی از قهرمانان اصلی لیگ عدالت بوده است. بسته به دوره های مختلف، او هم عضو موسس بوده و هم عضوی که بعدا به تیم پیوسته است.

2. سوپرگرل (SuperGirl)

حتی اگر کارا زور-ال هنوز در جهانی سینمایی دی سی ظاهر نشده باشد، اما حضور سوپرگرل توسط اسنایدر در پروژه هایش پیش بینی شده است. از نظر فنی، سوپرگرل در DCEU وجود دارد زیرا اسنایدر در کمیک پیش درآمدی از مردی از فولاد سفر کارا و نحوه ورود سفینه او به زمین را در آن معین نموده است. کارا و یک شرور کریپتونی به نام Dev-Em تنها دو بازمانده کشتی هستند که کلارک کنت در کتاب پیدایشان کرد.

در این کمیک، یک شخصیت سایه دار قبل از پرواز در طوفان از سفینه خارج می شود، و اگرچه هرگز معین نشد که او کیست، اما این احتمال وجود دارد که آن شخص کارا بوده باشد، به این معنی که او هزاران سال روی زمین زندگی نموده است. روشی که کتاب و اخیرا لیگ عدالت زاک اسنایدر به سوپرگرل اشاره می نماید، نشانه های حضور او است.

در لیگ عدالت زک اسنایدر، وقتی قهرمانان وارد سفینه می شوند تا سوپرمن را از مرگ برگردانند، همه آن ها از کنار غلاف مربوط به کارا می گذرند که هنوز باز است. این پاسخ به سوالی است که کارا قبل از رسیدن سفینه به مقصد، از محفظه حفاظتی خود خارج شد. اما با این وجود، سوپرگرل سابقه حضور در لیگ عدالت را به عنوان عضوی مهم در طول حضورخود در جهان DC داشته است. در حالی که کارا در کنار لیگ عدالت جنگیده است، اما بیشتر به خاطر فعالیت در تیم ابرقهرمانان (Legion of Super-Heroes) معروف است که معمولا در آینده اتفاق می افتد.

3. فانوس سبز (Green Lantern)

لیگ عدالت زاک اسنایدر عمدتا بر روی شش ابرقهرمان اصلی بنا شده است که این نسخه از تیم را تشکیل داده اند. با این حال، همواره به این صورت تعریف شده که فانوس سبز در واقع شخصی بود که اسنایدر قصد داشت در داستان خود آن را برای اولین مرتبه معرفی کند. اسنایدر در زمان فیلم برداری نسخه خود صحنه ای را گرفته بود که می توانست جان استوارت را وارد این فیلم کند، اما برادران وارنر اجازه استفاده از فانوس سبز را به اسنایدر نداد. علی رغم این که فانوس سبزی در تیم فعلی حضور نداشت، اما لیگ عدالت زاک اسنایدر اشاره نمود که کسی در آینده به عنوان بخشی از داستان به آن ها می پیوندد. ویکتور در هنگام رویای سایبورگ زمانی که قصد احیای سوپرمن را داشتند، آینده تلخی را که در انتظار آن ها است می بیند.

در آن لحظه، فانوس سبز کیلوگ در تالار تخریب شده عدالت دیده می شود که مرده است. در حالی که چیزی از زمان بندی این صحنه در فیلم بیان نشده است، اما کیلوگ باید در دوره ای قبل از مرگ و زمانی که دارک ساید رسما زمین را فتح کند به عضویت لیگ عدالت در آمده باشد. اما در واقع کیلوگ سابقه ای طولانی در کمیک ها در رابطه با حضور در لیگ عدالت دارد. در بیشتر مواقع، کیلوگ به عنوان عضوی تمام عیار به تیم در زمان روبه رو شدن با یک نیروی مخالف قوی، یاری نموده است، زیرا وی به طور فعال عضوی از نیروهای فانوس سبز است، اما حداقل لیگ عدالت زک اسنایدر این موضوع را معین می نماید.

4. اتم (The Atom)

یکی از شخصیت هایی که کاملا از نسخه لیگ عدالت سال 2017 حذف شده بود، دکتر رایان چوی با بازی ژنگ کای بود. اما اسنایدر همه صحنه های مربوط به او را که مشغول کار در آزمایشگاه های STAR با پدر سایبورگ، دکتر سیلاس استون است، بازیابی کرد. رایان در طول داستان بیشتر یک کاراکتر فرعی است اما هنوز هم یک لحظه عظیم دارد که اشاره ای به کتاب کمیک است. پس از مرگ غم انگیز سیلاس استون، رایان مدیر جدید آزمایشگاه های STAR می شود اما هم چنان از وی به عنوان مدیر فناوری نانو یاد می شود، که این یک اشاره مهم در تاریخ DC مربوط به او می شود. در کتاب های کمیک، رایان در واقع شخص دیگری به نام اتم است، ابرقهرمانی که می تواند تغییر اندازه دهد.

رایان در کمیک ها، محافظ ری پالمر و شخصی بود که اتم اصلی با او همکاری می کرد. رایان بعد از ناپدید شدن مربی اش، مجبور شد جای ری را به عنوان اتم بگیرد. رایان برای نسخه DC به عنوان یک ابرقهرمان جوان دوباره درنظر گرفته شد و عضوی از لیگ عدالت آمریکایی بوده است، تیمی که با لیگ اصلی عدالت تفاوت فاحشی دارد. حتی اگر اتم در داستان های لیگ عدالت 2 و 3 حضور نداشته باشد، بدان معنا نیست که در آینده به قهرمانان ملحق نمی شود.

یک لحظه دلخراش در لیگ عدالت زک اسنایدر وجود دارد که بروس، دیانا و آلفرد به ساختمانی قدیمی می فرایند که قرار بود به تالار عدالت تبدیل شود. در حالی که آن ها با شش جایگاه کار خود را آغاز می نمایند، بتمن و زن شگفت انگیز موافقت می نمایند که به جایگاه های بیشتری احتیاج خواهد بود و این امر باعث می شود که لیگ عدالت گسترش یابد.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 868

به "4 ابرقهرمان جدید که در آینده به لیگ عدالت ملحق می شوند" امتیاز دهید

3 کاربر به "4 ابرقهرمان جدید که در آینده به لیگ عدالت ملحق می شوند" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 ابرقهرمان جدید که در آینده به لیگ عدالت ملحق می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید