یک خبر ناامید کننده برای هواداران اپل!

به گزارش میهن دی ال، دیجیاتو نوشت: به گفته کو، اگر توسعه اپل واچ اولترا 3 تا ماه دسامبر شروع نشود، احتمالاً شاهد معرفی آن در سال آینده نخواهیم بود.

یک خبر ناامید کننده برای هواداران اپل!

ماه گذشته اپل واچ اولترا 2، یک سال پس از نسخه قبلی خود، معرفی گردید. با در نظر داشتن این موضوع، می توان انتظار داشت که اپل واچ اولترا 3 نیز سال آینده همراه با آیفون 16 معرفی گردد اما اکنون گزارش تازهی منتشر شده که این موضوع را رد می نماید.

مینگ-چی کو، تحلیلگر معروف محصولات اپل در پست تازهی می گوید که این شرکت هنوز کار روی اپل واچ اولترا بعدی را آغاز ننموده است و این نشانه بدی محسوب می گردد. کو در پست خود شرح می دهد که چون چرخه توسعه این دستگاه ها طولانی است، این امر غیرعادی به نظر می رسد.

به گفته کو، اگر اپل توسعه اولترا 3 را تا ماه دسامبر آغاز نکند، احتمالاً در سال 2024 شاهد یک اپل واچ اولترا تازه نخواهیم بود.

دلایل احتمالی عدم توسعه اپل واچ اولترا 3

تحلیلگر اپل در پست خود حدس می زند که علت آغاز نشدن توسعه اپل واچ اولترا 3 می تواند احتیاج این شرکت به زمان بیشتر برای توسعه ویژگی های نوآورانه مدیریت سلامت، اطمینان از قابلیت ساخت ویژگی های تازه و رفع کردن مسائل مربوط به فراوری پنل های میکرو LED باشد.

با وجود عدم عرضه اولترا 3 در سال 2024، انتظار می رود تا عرضه سری اولترا در سال آینده نسبت به سال جاری حدود 20 تا 30 درصد کاهش پیدا کند و مجموع عرضه دستگاه های اپل واچ نیز در سال آینده حدود 10 درصد و چیزی به میزان حدود 35 میلیون واحد، نسبت به سال جاری کاهش خواهد یافت.

هرچند منبع قابل اعتمادی این گزارش را منتشر نموده است اما تمام موارد اشاره شده حدس و گمان هستند. همانطور که گفتیم، اپل هنوز یک ماه یا بیشتر فرصت دارد تا توسعه نسل بعدی ساعت هوشمند اولترا را آغاز کند و بتواند آن را در زمان معمول از سال آینده معرفی کند. بنابراین هنوز نمی توان به طور دقیق به عدم عرضه اپل واچ اولترا 3 در سال آینده اشاره نمود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 آبان 1402 بروزرسانی: 5 آبان 1402 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1601

به "یک خبر ناامید کننده برای هواداران اپل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک خبر ناامید کننده برای هواداران اپل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید