گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی خبرنگاران

به گزارش میهن دی ال، مدیران باشگاه پرسپولیس به دلیل صادر نشدن کارت بازی فرشاد فرجی و بلاتکلیفی ایجاد شده، از عملکرد سازمان لیگ ناراحت هستند.

گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مدیران باشگاه پرسپولیس پس از عقد قرارداد با فرشاد فرجی، حالا به دلیل مسائل مالکیتی باشگاه پدیده خراسان با چالشی جدید برای ثبت قرارداد و دریافت کارت بازی فرجی روبرو شده اند و همین موضوع باعث ناراحتی شدید مدیران این باشگاه از سازمان لیگ شده است.

فرشاد فرجی که رضایت نامه خود را از باشگاه پدیده دریافت نموده و سپس به پرسپولیس پیوسته است، به دلیل شرایط مبهم مالکیت باشگاه پدیده و کش وقوس های موجود در این باشگاه بر سر مسائل مالکیتی، فعلاً نتوانسته است قرارداد خود در سازمان لیگ را ثبت کند و به همین دلیل نمی تواند تیمش را در ملاقات فردا مقابل نفت مسجد سلیمان همراهی کند.

در همین زمینه نیز باشگاه پرسپولیس طی نامه نگاری هایی با سازمان لیگ خواهان معین شدن تکلیف فرشاد فرجی و همچنین مالکیت باشگاه پدیده شده است تا بازیکن جدید سرخپوشان قرارداد خود در سازمان لیگ را ثبت کند اما تا به امروز جوابی به نامه های باشگاه پرسپولیس داده نشده و همین موضوع باعث دلخوری شدید مدیران این باشگاه شده است.

باشگاه پدیده خراسان که در دو فصل اخیر به نامشهر خوردو مشهد شناخته می شد، این روزها با مسائل مالکیتی دست و پنجه نرم می نماید و اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و فرهاد حمیداوی هر دو ادعای مالکیت بر این باشگاه را دارند و همین موضوع باعث به وجود آمدن اختلافاتی در باشگاه مشهدی شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 861

به "گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه شدید مدیران پرسپولیس از سازمان لیگ، بلاتکلیفی سرخ ها برای ثبت قرارداد فرجی خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید