کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی در خانی آباد

به گزارش میهن دی ال، تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی خبر داد.

کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی در خانی آباد

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای با اعلام خبر کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی وصول اخبار و اطلاعات مردمی مبنی بر فعالیت مشکوک یک واحد صنفی در محله خانی آباد، عوامل کلانتری 160 خزانه، نسبت به بررسی و صحت سنجی موضوع اقدام کردند و بنابر مشاهدات عینی آنها مشخص شد در یک باب مغازه حدوداً 30 متری، روغن های خوراکی تقلبی تولید می شود.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اضافه نمود: در ادامه موضوع به مرجع قضائی منعکس شد که مرجع قضائی دستور ورود به مغازه مذکور را صادر کرد.

وی بیان نمود: پس از ورود مأموران به مغازه مذکور، مشخص شد دو نفر داخل مغازه حضور دارند و تعداد دو هزار و 500 قوطی روغن خالی، حدود هزار و 500 لیتر روغن خوراکی ایرانی و تجهیزات مربوط به لِیبل زنی، چاپگر صنعتی و پلمب درهای قوطی روغن در آنجا رؤیت شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: پس از بررسی بیشتر مشخص شد، متهمان پس از خالی کردن روغن های تولید داخل، محتویات آن را داخل روغن های خارجی دیگر ریخته و پس از پلمب مجدد در، لیبل زنی، درج تاریخ تولید و انقضا روی قوطی و چیدن روغن ها داخل کارتن، هر قوطی را به قیمت 80 تا 90 هزار تومان به فروش می رساندند.

موقوفه ای با اشاره به بازداشت دو متهم در این رابطه، گفت: متهمان برای رهایی خود، مبلغ هشت میلیون تومان رشوه به مأموران پیشنهاد دادند که مأموران پاک دست و وظیفه شناس، ضمن رد رشوه، این مورد را نیز در پرونده متهمان درج کردند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 599

به "کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی در خانی آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف کارگاه تولید روغن های تقلبی خوراکی در خانی آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید