وجود ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال

به گزارش میهن دی ال، تهران (پانا) - مرکز مدیریت راه های کشور اعلام نمود که ترافیک سنگینی در محور چالوس راستا جنوب به شمال و در حد فاصل بیلقان تا سرودار و راستا شمال به جنوب در محدوده های مرزن آباد و سیاه بیشه تا تونل کندوان وجود دارد.

وجود ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال

بر اساس آخرین شرایط گزارش شده مرکز مدیریت راه های کشور، در حال حاضر ترافیک سنگینی در محور چالوس جهت جنوب به شمال و در حد فاصل بیلقان تا سرودار و جهت شمال به جنوب در محدوده های مرزن آباد و سیاه بیشه تا تونل کندوان وجود دارد.

بعلاوه در محور هراز، جهت شمال به جنوب و در محدوده تونل شماره یک و پیست آبعلی ترافیک سنگینی گزارش شده است اما در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (جهتهای رفت و برگشت) تردد روانی وجود دارد و محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

در آزادراه قزوین - کرج حد فاصل پل فردیس تا استاندارد و در محور فشم - تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک نیز ترافیک سنگینی مشاهده می گردد. بعلاوه بر اساس آخرین آمار اعلام شده به وسیله مرکز مدیریت راه های کشور، بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، مازندران، کردستان، کرمانشاه و چهارمحال و بختیاری و بارش باران در بعضی از محورهای استان های گیلان و اصفهان گزارش شده است.

طی 24 ساعته روز گذشته (پنجشنبه دوم دی ماه) بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور تردد وسایل نقلیه مختلف در محورهای مواصلاتی کشور نسبت به روز قبل از این گزارش 5.6 درصد افزایش یافته است که سهم وسایل نقلیه سنگین 13.3 درصد بوده، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات سه الی چهار بامداد انجام شده است.

بعلاوه بر اساس این گزارش آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران - کرج، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج شلوغ ترین محورهای مواصلاتی کشور در 24 ساعته گذشته بوده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1250

به "وجود ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وجود ترافیک سنگین در محور چالوس جهت جنوب به شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید