ملی پوش سابق ووشو ایران در پلیس شانگهای

به گزارش میهن دی ال، به گزارش خبرنگاران، مسئولان سازمان WBk که قبلا قصد داشتند با الهه منصوریان قرارداد ببندند و اتفاقا پبشنهاد مالی خوبی هم به او داده بودند، پس از شنیدن پاسخ منفی وی بدون اطلاع او نامش را در لیست فایترهای این سازمان قرار دادند و عجیب اینکه حتی خبر از مسابقه منصوریان با یک فایتر سرشناس چینی دادند.

ملی پوش سابق ووشو ایران در پلیس شانگهای

از آنجایی که حضور یک ورزشکار در دو سازمان غیر قانونی است و الهه منصوریان هم فعلا با سازمان معتبر و بزرگ WLF قرارداد دارد، مسئولان WLF در ابتدا تصور کردند که الهه به تعداتش عمل نکرده و شاید با دریافت پیشنهادهای بزرگ راهی سازمان دیگری شده است.

به همین دلیل مسئولان این سازمان خیلی زود جلسه ای را با منصوریان برگزار کردند و در آنجا بود که خود الهه هم متوجه ماجرا شد و موضوع را برای مسئولان WLF توضیح داد و گفت که هیچ قراردادی با WBK منعقد نکرده است.

بهرحال مسئولان WBK قصد داشتند این ورزشکار را در یک عمل اجرا شده قرار دهند و انتشار تصویر و خبر حضور او در پی جلب نظر مردم و جذب تماشاچی بودند. همین دو دلیل باعث شد تا سازمان WLF به همراه الهه منصوریان از پلیس شانگهای بخواهند تا به این ماجرا ورود کند تا برخورد لازم با سازمان WBK صورت پذیرد.

خبر دیگر در مورد الهه این است که او خودش را برای مسابقه بعدی در WLF آماده می کند تا با کسب یک پیروزی دیگر به کمربند قهرمانی این مسابقات معتبر نزدیک تر شود. جدا از این الهه همچنان مربی تیم وشوی جوانان شانگهای است و چند بازیکن ملی پوش کشور چین را تعلیم می دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1400 بروزرسانی: 5 مرداد 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1031

به "ملی پوش سابق ووشو ایران در پلیس شانگهای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملی پوش سابق ووشو ایران در پلیس شانگهای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید