(فیلم و عکس) موبیلایز لیمو؛ 4 ستاره ایمنی برای یک رنو که فروشی نیست!

به گزارش میهن دی ال، با امتیاز 80 درصد برای محافظت از سرنشینان بزرگسال، امتیاز 75 درصد برای محافظت از سرنشینان کودک، امتیاز 69 درصد برای محافظت از کاربران آسیب پذیر حاضر در جاده و امتیاز 71 درصد برای امکانات و ویژگی های ایمنی موجود در خودرو جای شکایت زیادی وجود ندارد، به ویژه برای خودرویی که در سال 2021 به عنوان یک مدل الکتریکی برای استفاده در سامانه های تاکسی یا به اشتراک گذاری خودرو معرفی گردید.

(فیلم و عکس) موبیلایز لیمو؛ 4 ستاره ایمنی برای یک رنو که فروشی نیست!

خودرو چینی موبیلایز لیمو (Mobilize Limo)، محصول سرمایه گذاری مشترک دو شرکت رنو فرانسه و جیانگ لینگ چین، پیروز به کسب چهار ستاره ایمنی در تست های تصادف و ایمنی مرکز یورو انکپ شده است.

این سدان تمام الکریکی به عنوان محصولی برای ارائه خدمات حمل و نقل مانند تاکسی های آنلاین و یا سرویس های کرایه خودرو طراحی شده و به عنوان یک خودروی شخصی قابل معامله نخواهد بود.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

موبیلایز لیمو و کسب چهار ستاره ایمنی

با امتیاز 80 درصد برای محافظت از سرنشینان بزرگسال، امتیاز 75 درصد برای محافظت از سرنشینان کودک، امتیاز 69 درصد برای محافظت از کاربران آسیب پذیر حاضر در جاده و امتیاز 71 درصد برای امکانات و ویژگی های ایمنی موجود در خودرو جای شکایت زیادی وجود ندارد، به ویژه برای خودرویی که در سال 2021 به عنوان یک مدل الکتریکی برای استفاده در سامانه های تاکسی یا به اشتراک گذاری خودرو معرفی گردید.

با توجه به نتایج ناامیدنماینده بعضی محصولات رنو و برند زیرمجموعه آن یعنی داچیا مانند رنو ZOE با صفر ستاره ایمنی و داچیا اسپرینگ با یک ستاره ایمنی، کسب چهار ستاره ایمنی از یورو انکپ به وسیله موبیلایز لیمو نتیجه ای جالب توجه محسوب می گردد.

بعلاوه، در صورت تجهیز موبیلایز لیمو به بعضی فناوری های ایمنی فعال که به طور معمول در مدل های گران قیمت تر استفاده می شوند، این مدل احتمالا می تواند نتیجه بهتری در تست های تصادف و ایمنی کسب کند.

خودرو الکتریکی موبیلایز لیمو به یک باتری 60 کیلووات ساعتی مجهز است و برد حرکتی آن با یک بار شارژ کامل برابر با 449 کیلومتر عنوان شده است.

تست های تصادف شامل موارد زیر بوده اند:

تست برخورد از جلو با همپوشانی میانه - 50 درصد از پهنای قسمت جلوی خودرو با یک مانع تغییر شکل دهنده در حال حرکت برخورد می نماید که هر دو با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت حرکت می نمایند.

تست برخورد از جلو با همپوشانی کامل - قسمت جلوی خودرو که با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت است با مانعی ساکن برخورد می نماید.

تست برخورد از بغل با مانع متحرک - مانعی تغییر شکل دهنده در حال حرکت با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت با درب قسمت راننده خودرو برخورد می نماید.

تست برخورد از بغل با ستون - خودرو روی سطحی متحرک قرار گرفته و با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت از بغل با یک ستون برخورد می نماید.

منبع: فرادید
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1509

به "(فیلم و عکس) موبیلایز لیمو؛ 4 ستاره ایمنی برای یک رنو که فروشی نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(فیلم و عکس) موبیلایز لیمو؛ 4 ستاره ایمنی برای یک رنو که فروشی نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید