راز باشگاه مختلط ژیمناستیک در تهران لو رفت

به گزارش میهن دی ال، خبرنگاران: سالن های مختلط ژیمناستیک مشغول به فعالیت هستند، در میان همه شبهات صحت یا عدم صحت این خبر فیلمی از فعالیت مختلط مردانه و زنان در این سالن ها به دست خبرنگاران خبرنگاران رسید.

راز باشگاه مختلط ژیمناستیک در تهران لو رفت

به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه در خبرها آمده بود که در تهران سالن های مختلط ژیمناستیک مشغول به فعالیت هستند فیلم هایی به خبرنگاران ارسال شد که صحت این مسئله را تایید می کند. مسئول یکی از سالن ها که سابقه سرمربیگری تیم ملی ژیمناستیک را داشته و در گذشته با فدراسیون ژیمناستیک هم همکاری می کرده در اظهارات خود عنوان کرده بود که از تمرین مختلط زنان و مردان در سالن تحت مدیریت خود اطلاعی نداشته؛ اما در فیلم های گرفته شده از این سالن معین است که وی شخصا اقدام به تمرین و لمس زنان می کند و بی اطلاعی وی واقعیت ندارد.

این در حالیست که گفته می شود علاوه بر وی، تعدادی از مسئولان سابق هیئت ژیمناتسیک تهران هم به این سالن رفت وآمد دارند و بدتر اینکه اقدامات غیراخلاقی هم در سالن مورد اشاره رخ داده است. این افراد در دوره ریاست اینچه درگاهی در فدراسیون ژیمناستیک از سمت های خود کنار گذاشته شدند و با توجه به مسائل عنوان شده به نظر می رسد کنار گذاشتن آنها یکی از اقدامات درست اینچه درگاهی بوده است. هر چند رئیس فدراسیون ژیمناستیک به خاطر عدم همکاری با این افراد تحت شدیدترین موضع گیری ها علیه خود قرار گرفت.

طبق اطلاعات واصله مسئول سالن علاوه بر تمرین دختران و زنان، آنها را به خروج از کشور و پناهندگی در کشورهای دیگر هم ترغیب می کرده است.انتظار می رود اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و سایر نهادهای مربوطه به شکل جدی تری به این موضوع ورود کنند و تنها به اخذ چند تعهدنامه اکتفا نکند.

منبع: رکنا
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1182

به "راز باشگاه مختلط ژیمناستیک در تهران لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز باشگاه مختلط ژیمناستیک در تهران لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید