خودروهای برگزیدگان فیلم فجر در کدام پارکینگ خاک می خورند؟ ، آنها که گرفتند ؛ آنها که نگرفتند!

به گزارش میهن دی ال، تقریبا نزدیک به 7 ماه از برگزاری جشنواره فیلم فجر و معرفی برگزیدگان این رویداد می گذرد که خبر رسیده بخشی ازجوایز این رویداد که از طریق یک شرکت خودروسازی وعده داده شده بود به تازگی اهدا شده اما همچنان بخشی از جوایز که مربوط به دیگر شرکت خودروسازی می شود، اهدا نشده است.

خودروهای برگزیدگان فیلم فجر در کدام پارکینگ خاک می خورند؟ ، آنها که گرفتند ؛ آنها که نگرفتند!

به گزارش خبرنگاران، در حالی مراسم اهدای جوایز جشنواره فیلم فجر روز گذشته 6 شهریوربرگزار شد که رئیس سازمان سینمایی تاخیر در اهدای جوایز چهل و یکمین جشنواره بین المللی فجر را به تغییر و تحولات در وزارت صمت مربوط می داند و یادآور می شود که در زمان وزیر وقت، تعهداتی ایجاد شده که در پی تغییرات و تحولات، این تاخیر رخ داده است.

خبرهای منتشر شده درباره اسامی هنرمندانی که خودروهای خود را تحویل گرفتند حکایت از این دارد که شرکت سایپا بعد از 7 ماه، خودروهای شاهین را به برگزیدگان تحویل داده است اما در آن خبر اشاره ای نشده است که سرنوشت برگزیدگانی که از شرکت ایران خودرو (شرکت دیگری که وعده اهدای خودروی تارا را داده بود) جایزه گرفته اند، چه می شود!؟

از جمله هنرمندانی که خودروی تارا را به عنوان جوایز جشنواره فیلم فجر به آنها وعده داده اند می توان از مجید صالحی نام برد که برگزیده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم شماره 10 بود که قرار بود جایزه اش را به مردم زلزله زده خوی بدهد اما هنوز این جایزه اهدا نشده است.

جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردان، بهترین بازیگر نقش اول زن، مدیر فیلمبرداری و... از جمله جوایزی بودند که خودروی مذکور را شامل می شدند و هنوز اهدا نشده است. طبق پیگیری های غیر رسمی هنوز زمان اهدای بقیه جوایز جشنواره فیلم فجر معین نیست و ایسنا پیگیر تماس با مسئولان مربوطه برای زمان اهدای جوایز این بخش است.

عبور فسیل از گذرگاه | فسیل پنجمین فیلم پرتماشاگر سینمای ایران

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1402 بروزرسانی: 8 شهریور 1402 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1590

به "خودروهای برگزیدگان فیلم فجر در کدام پارکینگ خاک می خورند؟ ، آنها که گرفتند ؛ آنها که نگرفتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروهای برگزیدگان فیلم فجر در کدام پارکینگ خاک می خورند؟ ، آنها که گرفتند ؛ آنها که نگرفتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید