خبرنگاران 410 میلیارد ریال برای گازرسانی به میمه و زرین آباد هزینه شد

به گزارش میهن دی ال، ایلام - خبرنگاران - مدیر امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز ایلام گفت: اعتباری بالغ بر 410 میلیارد ریال برای گازرسانی به 2 بخش سراب میمه و زرین آباد شهرستان دهلران هزینه شده است.

خبرنگاران 410 میلیارد ریال برای گازرسانی به میمه و زرین آباد هزینه شد

کامران شریفی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: عملیات اجرایی خط تغذیه گاز به بخش سراب میمه تکمیل و در حال مراحل سرانجامی آزمایش هستیم و این طرح در بخش زرین آباد از نیز از پیشرفت بالای 90 درصد برخوردار است.

وی افزود: خط تغذیه این 2 بخش 80 کیلومتر و 40 کیلومتر طول داشته که هم اکنون 14 پیمانکار در فازهای مختلف این پروژه فعال هستند.

مدیر امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان ایلام یادآور شد: پیمانکار برای نصب علمک در شهر میمه نیز انتخاب شده و 500 علمک گاز در این شهر نصب می شود ، در شهر پهله نیز بزودی مناقصه برگزار و کار علمک گذاری شروع خواهد شد.

شریفی از اجرای شبکه داخلی گاز در روستاهای گوراب بالا و پائین ، گلوزه و سید ناصرالدین شهرستان دهلران خبر داد و گفت: با تزریق گاز به شهرهای پهله و میمه در این روستاها نیز کار تزریق گاز انجام می شود.

وی تاکید کرد: ضریب نفوذ گاز در شهرهای استان با برخورداری شهرهای پهله و میمه از نعمت گاز به 100 درصد و در روستاها به بالای 97 درصد می رسد.

مدیر امور مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان ایلام افزود: 60 میلیارد ریال دیگر برای تکمیل گاز رسانی به این 2 بخش هزینه و پرونده گاز رسانی به پهله و میمه تا سرانجام سال بسته می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 717

به "خبرنگاران 410 میلیارد ریال برای گازرسانی به میمه و زرین آباد هزینه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 410 میلیارد ریال برای گازرسانی به میمه و زرین آباد هزینه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید