حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی؛ 800 میلیون برای 2 مبارزه

به گزارش میهن دی ال، چهره عنوان دار کشتی ایران در آستانه عقد قرارداد با تیم صنایع مازندران قرار گرفته است.

حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی؛ 800 میلیون برای 2 مبارزه

به گزارش ایسنا، کامران قاسمپور که برای دومین سال متوالی با شکست جی دن کاکس آمریکایی به مدال طلای دنیا رسید، مشتریان زیادی در لیگ برتر کشتی داشت، اما در نهایت با تیم هوتن با رقم 800 میلیون تومان قرارداد بست تا سال جاری در لیگ کشتی به میدان برود. اما نماینده قزوین به حسن یزدانی پیشنهاد 600 میلیونی داد که پیشنهاد آن ها در لیگ کشتی با مخالفت حسن یزدانی روبرو شد.

اما حالا رضا یزدانی ملی پوش سابق کشتی ایران پیشنهاد 800 میلیونی خود را به حسن یزدانی ارائه کرد تا وی به احتمال فراوان برای تیم صنایع مازندران در لیگ به میدان برود.

شنیده ها حاکیست یزدانی که همیشه بالاترین رقم قرارداد لیگ را طی سال های گذشته دریافت نموده است، از رضا یزدانی خواسته با همت مسلمی مربی او نیز برای حضور در تیم صنایع مازندران قرارداد امضا گردد که ظاهرا مورد موافقت قرار گرفته است.

به شرط آنکه مسئله ای در بستن قرارداد برای پیوستن یزدانی به تیم صنایع مازندران پیش نیاید، پدر او فردا (پنج شنبه) برای بستن قرارداد صحبت های نهایی را انجام می دهد و یزدانی نیز اوایل هفته آینده با حضور در سازمان لیگ، قرارداد رسمی خود را ثبت خواهد نمود. احتمالا قرارداد یزدانی برای حضور در دو مسابقه آخر خواهد بود و در مرحله مقدماتی به میدان نخواهد رفت.

پیش از این و پس از صحبت های جنجالی پدر حسن یزدانی علیه علیرضا دبیر، شایعاتی مبنی بر اینکه فدراسیون کشتی جلوی عقد قرارداد تیم ها با یزدانی را گرفته است، مطرح شد، اما مذاکرات تیم ها با یزدانی حاکی از این است که این شایعه صحت نداشته و علت عدم توافق یزدانی با تیم قزوین هم ظاهرا مسائل اقتصادی بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مهر 1401 بروزرسانی: 14 مهر 1401 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1452

به "حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی؛ 800 میلیون برای 2 مبارزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی شاگرد رضا یزدانی؛ 800 میلیون برای 2 مبارزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید