جزئیات تازه از رفتار زشت عیسی آل کثیر با یک طرفدار پرسپولیس

به گزارش میهن دی ال، عیسی آل کثیر که اخیرا به سپاهان رفته و طرفداران ارتش سرخ را عصبانی نموده در دربی صدم پیروز شد تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر برساند. عیسی بعد از اتمام بازی به سمت طرفداران پرسپولیس رفت و پیراهنش را به میان جمعیت پرتاب کرد.

جزئیات تازه از رفتار زشت عیسی آل کثیر با یک طرفدار پرسپولیس

این پیراهن به یک طرفدار شمالی پرسپولیس رسید و او آن پیراهن را با خود به خانه برد. با این حال اتفاقاتی در ادامه رخ داد که کسی باورش نمی گردد. اینکه مهاجم سرخپوشان چطور نقشه کشید تا این طرفدار را از شهرستان به تهران بیاورد تا بتواند پیراهن را از او پس بگیرد!

این طرفدار در ویدیویی، در خصوص این اتفاق و اینکه آل کثیر چطور او را گول زده، شرح داده است. این طرفدار پرسپولیس گفت: جریان از آنجایی آغاز شد که ما تصمیم گرفتیم برویم استادیوم آزادی برای تماشای دربی صدم. در دربی عیسی آل کثیر گلزنی کرد و پرسپولیس یک بر صفر برنده شد. بعد از بازی عیسی پیراهنش را انداخت بین طرفداران. این را دیگر همه می دانند. پیراهنش هم رسید دست من. او ادامه داد: من با کلی ذوق و شوق برگشتم شمال. کلی پست و استوری گذاشتم با آن پیراهن و عیسی را تگ کردم و نوشتم پیراهنت رسید دست من. توی استوری از او تشکر کردم که گلزنی نموده بود و این جور حرف ها. فردای آن روز عیسی آل کثیر در اینستاگرام پیغام داد و نوشت: شماره ات را بگذار. من شماره ام را گذاشتم و او زنگ زد به من و گفت بیا تهران استادیوم شهید کاظمی که من تو را ببرم سر تمرین و پیراهن را برایت امضا کنم.

این طرفدار پرسپولیس اضافه نمود: من خیلی راضی شدم. اصلا باورم نمی شد که جوابم را بدهد چه برسد به اینکه زنگ بزند. خلاصه تصمیم گرفتم بیایم تهران. بعد از بازی طرفدار آمدیم تهران. پرسپولیس در جام حذفی با طرفدار بازی داشت. چهارم اردیبهشت. همان شب به او پیغام دادم و گفتم فردا می خواهم بیایم تهران. گفت آمدی آن را هم با خودت بیاور. منظورش پیراهن بود.

این طرفدار پرسپولیس در ادامه گفت: شبانه به سمت تهران حرکت کردیم و فردا صبح رسیدیم تهران و رفتیم استادیوم شهید کاظمی. بازیکنان یکی یکی آمدند برای تمرین و ساعت یازده آقا عیسی آمد. ایستاد با ما و طرفداران چند تا عکس گرفت و در نهایت به من گفت بمان بعد از تمرین با تو کار دارم. من هم با خودم گفتم شاید بخواهد بگوید تمرین بعدی بیایم برای همین منتظر ماندم. یک ساعتی گذشت و بازیکنان از تمرین خارج شدند و آقا عیسی هم آمد. به او گفتم ما را نبردی سر تمرین! جواب داد امروز تمرین پشت در های بسته بود و آقا یحیی اجازه نمی داد کسی وارد گردد. نتوانستم و ان شاءالله دفعه بعد. من هم گفتم این پیراهن را برای من امضا بزنی ممنون می شوم. پیراهن را که دادم امضا بزند، پیراهن را از من گرفت و یک پیراهن تمرین امضا شده به من داد. بعد گفت من این پیراهن اصلی را می خواهم. خواب دیده ام و این پیراهن همواره باید با من باشد!

طرفدار پرسپولیس ادامه داد: آقا ما هر قدر اصرار کردیم که نباید این را از من بگیری فایده نداشت. گفتم من این همه راه از شمال آمدم تهران به عشق شما. به عشق پرسپولیس. به عشق اینکه شما این پیراهن را امضا بزنی و... ولی تاثیری نداشت. گفت نه! این پیراهن باید با من باشد و بعد هم گازش را گرفت و رفت!

او در سرانجام گفت: بعد از آن هر قدر به او پیغام دادم اصلا جواب نداد. اصلا نگاه هم نمی کند پیغام ها را. نه اس ام اس و نه اینستاگرام. من هر قدر بعد از آن کوشش کردم که صدایم را به گوش کسی برسانم یا کسی برایم پیگیری کند، فایده نداشت. ان شاءالله او در تیم جدیدش پیروز باشد البته نه در مقابل پرسپولیس و امیدوارم دیگر هیچ فوتبالیستی چنین کاری با یک طرفدار نکند!

حال معین نیست که عیسی آل کثیر واقعا خواب دیده بوده یا اینکه اصلا به این خرافات اعتقاد دارد یا نه. آنچه اهمیت دارد، این است که مهاجم سابق پرسپولیس این چنین یک طرفدار را آزرده خاطر نموده و دل او را شکسته است.

منبع: فرارو
انتشار: 25 تیر 1402 بروزرسانی: 25 تیر 1402 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 1574

به "جزئیات تازه از رفتار زشت عیسی آل کثیر با یک طرفدار پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از رفتار زشت عیسی آل کثیر با یک طرفدار پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید