بازگشت میکائیلی به تیم ملی جوانان، او با بزرگسالان به تورنمنت ها نمی رود

به گزارش میهن دی ال، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان که در چند اردوی اخیر تیم ملی بزرگسالان حضور داشت همراه با این تیم در مسابقات بلغارستان و قزاقستان حضور نخواهد داشت.

بازگشت میکائیلی به تیم ملی جوانان، او با بزرگسالان به تورنمنت ها نمی رود

به گزارش خبرنگاران، درحالیکه در ماه های گذشته به دلیل نامشخص بودن برنامه های رده های پایه از سوی اتحادیه جهانی کشتی، اردو و مسابقه ای در این رده ها برگزار نشد، روح الله میکائیلی سرمربی جدید تیم ملی جوانان که سال گذشته جایگزین حمید باوفا شده بود، در چندین مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان شرکت کرده و کادرفنی این تیم را در تمرینات همراهی کرد.

با این وجود او قرار نیست همراه با بزرگسالان راهی مسابقات گزینشی و قهرمانی آسیا در آلماتی قزاقستان و تورنمنت بین المللی دانکلوف در بلغارستان شود که در چند روز آینده در دستور کار شاگردان محمد بنا قرار گرفته است.

میکائیلی به سنندج رفته تا از فردا شاهد مسابقات انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان باشد. کار او و سایر مربیان تیم های پایه از مسابقات انتخابی پیش رو که در سنندج، رامسر و تهران برگزار می شود، آغاز خواهد شد.

مسابقات انتخابی تیم ملی فرنگی نوجوانان که سرمربیگری اش را مسعود هاشم زاده بر عهده دارد، 16 تا 17 فروردین در سنندج برگزار می شود. رقابت های انتخابی جوانان فرنگی نیز 20 و 21 فروردین در همین شهر به انجام خواهد رسید که روح الله میکائیلی هدایت این تیم را برعهده دارد.

مسابقات انتخابی تیم ملی آزاد نوجوانان با سرمربیگری محمد طلایی 18-19 فروردین در رامسر و رقابت های انتخابی تیم ملی جوانان نیز با سرمربیگری محسن کاوه 22 و 23 فروردین در تهران به انجام خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 867

به "بازگشت میکائیلی به تیم ملی جوانان، او با بزرگسالان به تورنمنت ها نمی رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت میکائیلی به تیم ملی جوانان، او با بزرگسالان به تورنمنت ها نمی رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید