3 تُن شیرینی تاریخ مصرف گذشته در شاهین دژ توقیف شد

به گزارش میهن دی ال، مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: یک محموله شیرینی شامل سه تُن قنادی خشک که تاریخ مصرف آن گذشته بود توسط بازرسان این اداره کشف و توقیف شد.

3 تُن شیرینی تاریخ مصرف گذشته در شاهین دژ توقیف شد

به گزارش میهن دی ال به نقل از ایرنا، سیاوش جبارزاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ در استان آذربایجان غربی شنبه 9 فروردین گفت: در راستای تشدید نظارت و کنترل چرخه مصرف مواد غذایی و مقابله با شیوع بیماری کرونا، تیم نظارتی شهرستان متشکل از نمایندگان فرمانداری، اداره صنعت، معدن و تجارت، اداره اماکن و مرکز بهداشت در بازدید از اماکن عمومی، یک دستگاه کامیون حامل این شیرینی را در سطح شهر توقیف کردند.

وی ادامه داد: پس از آنالیز های به عمل آمده تعیین شد که این این محموله حدود یک ماه قبل از عید توسط تعدادی از قنادان برای فروش و توزیع از تهران خریداری شده است ولی با توجه به فروش نرفتن آن در این ایام، این افراد قصد فروش آن را در سایر شهرهای اطراف داشتند که توسط تیم نظارتی توقیف و برای معدوم سازی به انبار مرکز بهداشت انتقال داده شد.

وی گفت: این میزان شیرینی که به علت انقضای تاریخ مصرف آن غیرقابل استفاده است به زودی با حضور نمایندگان ادارات مرتبط معدوم سازی می گردد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ ارزش این میزان شیرینی را بیش از 400 میلیون ریال مطرح کرد.

وی افزود: نظارت ماموران بهداشت محیط و بازرسان شبکه بهداشت و درمان در قالب گشت های مشترک بر سطح بازار برای کنترل سلامت مواد مصرف در بین شهروندان ادامه دارد و با واحدهای متخلف برابر قانون برخورد می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 227

به "3 تُن شیرینی تاریخ مصرف گذشته در شاهین دژ توقیف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 تُن شیرینی تاریخ مصرف گذشته در شاهین دژ توقیف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید