گفتگوی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ترکیه و قطر درباره تحولات افغانستان

به گزارش میهن دی ال، وزیر امور خارجه کشورمان امروز با همتایان ترکی و قطری خود درباره آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان مصاحبه و گفتگو کرد.

گفتگوی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ترکیه و قطر درباره تحولات افغانستان

همراه ما باشید و با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز (دوشنبه) با چاوش اوغلو همتای ترکیه خود و همچنین با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر گفتگوی تلفنی جداگانه داشت.

در گفتگوی تلفنی صبح امروز محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با مولود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه، وزرای امور خارجه دو کشور در مورد آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا فرایند صلح در این کشور گفتگو و گفتگو کردند. آخرین شرایط شیوع کرونا در منطقه و دنیا و راههای جمعی مقابله با آن نیز از دیگر موضوعات مورد گفتگو در این تماس تلفنی بود.

همچنین در گفتگوی تلفنی صبح امروز محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر، وزرای امور خارجه دو کشور در مورد آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا فرایند صلح در این کشور گفتگو و گفتگو کردند. آخرین شرایط شیوع کرونا در منطقه و دنیا و راههای جمعی مقابله با آن نیز از دیگر موضوعات مورد گفتگو در این تماس تلفنی بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 172

به "گفتگوی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ترکیه و قطر درباره تحولات افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ترکیه و قطر درباره تحولات افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید