چه افرادی قصد داشتند دو بازیکن خارجی را از استقلال فراری دهند؟

به گزارش میهن دی ال، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال روز جمعه پیامی در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در آن خبر قطعی از ادامه همکاری با میلیچ و دیاباته داد. سعادتمند در این پیام ضمن اینکه خیال هواداران تیمش را از ادامه حضور این دو بازیکن خارجی خوب راحت کرد، گوشه و کنایه ای هم به افرادی داشت که نمی خواهند این دو بازیکن در استقلال ادامه همکاری داشته باشند و برای این منظور سنگ اندازی می کنند.

چه افرادی قصد داشتند دو بازیکن خارجی را از استقلال فراری دهند؟

رصد کردن شرایط باشگاه استقلال به سادگی ایجاد شکاف و اختلاف در سطح بالای مدیریت آن را نشان می دهد. رسیدن به این نتیجه که در مدیریت این باشگاه سعادتمند یک نفره یک طرف است و اعضای هیات مدیره در طرف دیگر و مقابل وی، کار دشواری نیست. پیش از این هم اعضای هیات مدیره مخالفت های گاه و بیگاهی خود را با تصمیمات و اقدامات سعادتمند پنهان نکرده و طرفین در انجام مصاحبه علیه مواضع و تصمیمات یکدیگر سوابقی دارند.

باشگاه استقلال از آخرین ماه های سال 98 با مسائل مالی روبرو بود و شدت این مسائل به حدی بود که حتی مدیران وقت این باشگاه نتوانستند قبل از عید به بازیکنان خود پرداختی داشته باشند که این اتفاقی بی سابقه در این باشگاه بود.

سعادتمند که در تعطیلات نوروز حکم مدیرعاملی استقلال را گرفت و از روز 16 فروردین روی صندلی مدیریت این باشگاه نشست، کار خود را با حجمی از مسائل مالی آغاز کرد و برای رفع بدهی های مالی ناچار به مذاکره با یک کارگزار جهت تجاری سازی برند باشگاه شد.

مذاکره با کارگزار، در حالی که مدیران سابق باشگاه پیش از این با مجموعه دیگری به عنوان کارگزار عقد قرارداد کرده بودند سر منشاء اختلاف بین مدیرعامل و یکی از اعضای پر نفوذ هیات مدیره شد که این اختلاف خیلی زود به همه اعضای هیات مدیره تسری یافت.

همکاری نکردن اعضای هیات مدیره استقلال در عقد قرارداد با کارگزار جدید که مسئولیت پرداختی به شیخ دیاباته و میلیچ را بر عهده گرفته بود و تا آخرین روز هفته گذشته نیز تعهدات خود را انجام داده بود، منجر به ایجاد وقفه به پرداختی به آنها و خصوصاً دیاباته شد. وقفه ای که می توانست منجر به فسخ قرارداد غول آبی ها از این تیم شود که پس از رایزنی با وی و وکیلش مهلت پرداخت تمدید شد تا این خطر از سر آبی ها دور شود.

سعادتمند که این روزها دل خوشی از سیاست های هیات مدیره اش ندارد و روابط فیمابین خیلی حسنه به نظر نمی رسد، بعید نیست کنایه های مستتر در این پیامش متوجه برخی از اعضای هیات مدیره باشد که با عدم همکاری در نهایی کردن قرارداد کارگزار جدید می توانستند عامل فسخ قرارداد شیخ دیاباته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 337

به "چه افرادی قصد داشتند دو بازیکن خارجی را از استقلال فراری دهند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه افرادی قصد داشتند دو بازیکن خارجی را از استقلال فراری دهند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید