ورود سرمربی سابق اوکراین به ماجرای مهاجم ایران، در عصر سنگی هستیم!

به گزارش میهن دی ال، به گزارش خبرنگاران، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی و گلزن تیم فوتبال المپیک دونتسک به یکی از سوژه های خبری رسانه های اوکراین تبدیل شده است. زاهدی تا خاتمه نیم فصل مسابقات لیگ اوکراین هشت گل به ثمر رسانده است و یکی از مهاجمان تاثیرگذار اوکراین بوده. این بازیکن تا خاتمه فصل با المپیک دونتسک قرارداد دارد و سپس بازیکن آزاد خواهد بود.

ورود سرمربی سابق اوکراین به ماجرای مهاجم ایران، در عصر سنگی هستیم!

همین مسئله تیم المپیک را بر آن داشت تا شهاب زاهدی را در جابجایی زمستانی بفروشد و از این طریق درآمدزایی کند؛ موضوعی که زاهدی زیر بار آن نرفته و شخصاً با باشگاه زوریا لوهانسک برای فصل بعد به توافق رسیده است.

توافق مخفیانه شهاب و باشگاه زوریا خشم مسئولان باشگاه المپیک را در پی داشت و آنها مهاجم گلزن و تاثیرگذار خود را به تیم دوم خود تبعید کردند. رئیس باشگاه المپیک هم در تازه ترین گفتگوی خود اعلام کرده است پیشنهاد جدیدی را برای انتقال شهاب به تیم زوریا ارائه کرده و منتظر دریافت پاسخ است.

از سوی دیگر میرون مارکویچ مربی سرشناس اوکراینی که سابقه انتخاب به عنوان سرمربی تیم ملی این کشور را هم دارد، درباره شرایط شهاب زاهدی اظهارنظر کرده است.

شهاب زاهدی

مارکویچ در مصاحبه خود با روزنامه اکسپرس هم از شهاب حمایت کرده و هم از باشگاه المپیک و اتفاقات رخ داده در فوتبال اوکراین را شبیه به عصر سنگی دانسته است.

مارکویچ گفت: باشگاه باید با اطلاع از خاتمه یافتن قرارداد یک بازیکن، به او پیشنهاد جدیدی بدهد. اگر بازیکن این پیشنهاد را به خاطر پیشنهاد یک تیم بهتر قبول نکرد، پس باید او را رها کرد. من از این واقعیت که بعضی از باشگاه های ما به دلیل امتناع از تمدید قرارداد، بازیکن خود را به تیم دوم می فرستند حمایت نمی کنم. این یک روش معمول در اوکراین است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال اوکراین ادامه داد: در خارج از کشور ما، یک فوتبالیست یک یا 6 ماه قبل از خاتمه قراردادش اعلام می کند که باشگاه را ترک می کند. این مسئله نهایی می شود و بازیکن هم خداحافظی می کند. اما ما در عصر سنگی هستیم.

مارکویچ افزود: در مورد شهاب، من باشگاه المپیک را درک می کنم زیرا این باشگاه او را به مردم معرفی کرد و هزینه زیادی برایش پرداخت. ما باید به روش متمدنانه از هم جدا شویم.

مربی فوتبال اوکراین تاکید کرد: فکر می کنم باشگاه جدید بازیکن ایرانی، باید پولی را به باشگاه المپیک پرداخت کند. اینجا بحث وجدان و اخلاق طرفین مطرح است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 767

به "ورود سرمربی سابق اوکراین به ماجرای مهاجم ایران، در عصر سنگی هستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود سرمربی سابق اوکراین به ماجرای مهاجم ایران، در عصر سنگی هستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید