نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد

به گزارش میهن دی ال، تهران (پانا) - رحمت الله نوروزی نماینده مردم علی آباد پس از استماع توضیحات وزیر راه و شهرسازی درخصوص اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور، در صحن مجلس قانع شد.

نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد

رحمت اله نوروزی نماینده مردم علی آباد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، پس از استماع توضیحات وزیر راه و شهرسازی درخصوص سوال خود با موضوع عدم اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور به صورت مشروط از توضیحات وزیر قانع شد و ضمن تعیین مهلت یک ماهه به وزیر راه برای رفع مسائل این حوزه پاسخ وی را قانع کننده دانست.

در ادامه محمدباقر قالیباف رئیس مجلس نیز بر برگزاری جلسه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران برای بررسی آمار مسکن در کشور تاکید کرد.

سیدالبرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران در توضیح خلاصه سوال رحمت الله نوروزی از وزیر راه و شهرسازی، مطرح نمود: عدم اقدام لازم برای تامین مسکن موردنیاز در کشور موضوع این سوال بود که کمیسیون عمران در اجرای ماده 207 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی این سوال را ملی تلقی کرده و سوال پس از استماع طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر راه و شهرسازی به صحن علنی آمد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 579

به "نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده علی آباد از توضیحات وزیر راه و شهرسازی قانع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید