لوکاکو: کونته در حضور همه ستاره های اینتر بازی مرا آشغال توصیف کرد

به گزارش میهن دی ال، مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر از هشدار جدی سرمربی ایتالیایی اش در رختکن تیم که منجر به تغییر و تحول در عملکرد او شد، پرده برداشت.

لوکاکو: کونته در حضور همه ستاره های اینتر بازی مرا آشغال توصیف کرد

به گزارش میهن دی ال، روملو لوکاکو اعتراف کرد که یک تشر جدی از آنتونیو کونته او را به خودش آورده و سبب شده که فرایند گلزنی اش را از سر بگیرد. لوکاکوی 26 ساله که تابستان سال جاری با قراردادی 75 میلیون پوندی از منچستریونایتد به اینتر پیوست، در 20 بازی این فصل خود در سری A برای نراتزوری 14 گل زده است. او اما می گوید که این کونته بوده که توانسته این بازیکن بلژیکی را به روزهای اوجش برگرداند و به او انگیزه بدهد.

لوکاکو به شبکه اسکای اسپورتس گفت: یادم هست در اولین بازی ام برای اینتر در لیگ قهرمانان سال جاری مقابل اسلاویاپراگ خیلی بد هم بازی کردم. در واقع بازی ام آشغال بود و این دقیقاً همان چیزی بود که کونته جلوی همه اعضای تیم به من گفت. او به من گفت که بازی ام واقعاً آشغال بود و اگر یک بار دیگر اینطور بازی کنم 5 دقیقه بعد مرا از زمین بازی بیرون می کشد. بازی بعدی مان دربی میلان بود و من آنجا یکی از بهترین بازی های فصلم را انجام دادم. هشدار کونته دقیقاً همان چیزی بود که من می خواستم. او اعتماد به نفس مرا زیر پایش له کرد و در عین حال مرا به خودم آورد. کونته با همه این کار را انجام می دهد و برایش فرقی نمی کند که شما چه کسی باشید. برای او همه یکسان هستند. با این وجود من پیش از این هرگز چنین چیزی را تجربه ننموده بودم. هرگز پیش نیامده بود که یک مربی رودر رویک بایستد، در چشمانم نگاه کند و بگوید که خوب کار نموده ام یا بد.

لوکاکو به دیگر عوامل پیشرفتش در اینتر و تیم ملی بلژیک زیر نظر روبرتو مارتینس هم اشاره داشت و اضافه کرد: زمانی که حرکات فراوانی دور و برم صورت می گیرد، چه اینجا چه در تیم ملی بلژیک، من در بهترین شرایط هستم چون هم می توانم برای خودم موقعیت بسازم هم گل بزنم. در حال حاضر سیستمی که ما در اینتر بازی می کنیم، 2-5-3 است و در تیم ملی بلژیک سیستم بازی مان 3-4-3 است که بازیکن دیگر نزدیک به من بازی می نمایند. اینجا در اینتر ما با سیستمی بازی می کنیم که شما باید در یک پست خاص باشید اما در نهایت اگر بتوانید آن موقعیت درست را پیدا کنید، شانس گلزنی خواهید داشت. در خصوص تیم ملی بلژیک شرایط متفاوت است. آنجا آزادی عمل من بیشتر است اما بازیکنان بیشتری احاطه ام می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 98

به "لوکاکو: کونته در حضور همه ستاره های اینتر بازی مرا آشغال توصیف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاکو: کونته در حضور همه ستاره های اینتر بازی مرا آشغال توصیف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید