لزوم استفاده حداکثری ازفرصت انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری2018

به گزارش میهن دی ال، به گزارش خبرنگاران، احمد محمدزاده پیش از ظهر پنجشنبه در در دومین جلسه ستاد حمایت از فرش دستبافت استان گفت: ارایه گزارش فعالیت های ستاد، تدوین و پیش بینی اقدامات مورد احتیاج در مورد موضوع انتخاب تبریز به عنوان پایتخت فرش جهانی، آمادگی برای عید 95، تدوین و انتشار نشریه فرش تبریز از مهمترین موضوعات مورد توجه این ستاد است.

لزوم استفاده حداکثری ازفرصت انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری2018

از سفر با تور ارزان کانادا لذت ببرید. سفری فراموش نشدنی به تورنتو و آبشار نیاگارا که حسابی حال شما را دگرگون خواهد کرد.

وی در ادامه با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری 2018 توضیح داد: باید از ظرفیت های تبریز برای انتخاب شهر نمونه گردشگری سال 2018 و نیز پایتخت جهانی فرش استفاده کنیم این مهم با برنامه ریزی در حوزه صنعت فرش ممکن خواهد شد.

معاون هماهنگی امور مالی و بین الملل استانداری آذربایجان شرقی گفت: هیچ کس جنگ و تحریم را دوست ندارد و همه تحریم های اتخاذشده به صورت تحمیلی علیه کشور اعمال شده اما این جنگ ها و تحریم ها برای ما نتیجه خوبی داشت.

محمدزاده خاطر نشان شد: انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری 2018 زمینه ساز افزایش ورود گردشگران خواهد شد و تجار و صنعتگران ما باید به نحو احسنت از این فرصت پیش آمده در فضای پسا تحریم استفاده حداکثری نمایند.

لازم به ذکر است ارایه گزارش دبیرخانه ستاد حمایت فرش دستبافت، آنالیز پیشنهادات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دانشکده فرش دانشگاه هنر اسلامی، آنالیز طرح کمیته تخصصی فرهنگی هنری، آنالیز عضویت منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، آنالیز پیشنهاد برگزاری گردهمایی فرش دستبافت در سطح ملی و استانی، گزارش فرایند بیمه قالی بافان و ارایه گزارش فرایند فعالیت بنیاد تعاون زندان در فراوری فرش از مهمترین موضوعات طرح شده در دومین جلسه ستاد حمایت از هنر صنعت فرش دست بافت آذربایجان شرقی در عمارت استانداری تبریز بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 92

به "لزوم استفاده حداکثری ازفرصت انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم استفاده حداکثری ازفرصت انتخاب تبریز به عنوان شهر گردشگری2018"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید