فورد با پرینتر های سه بعدی به مبارزه با ویروس کرونا می رود

به گزارش میهن دی ال، فورد میخواهد با همکاری 3M و جنرال الکتریک برای مبارزه با ویروس کرونا تجهیزات پزشکی فراوری کند. هدف آن ها یاری به افزایش فراوری ماسک و دستگاه تهویه است. فورد همچنین در حال همکاری با اتحادیه کارگران خودرو آمریکا است تا هر هفته 100 هزار محافظ صورت فراوری نمایند. بیل فورد مدیر اجرایی فورد گفته این دوران سختی برای آمریکا و جهان بوده و همه باید برای مبارزه با این بیماری با یکدیگر همکاری نمایند.

فورد با پرینتر های سه بعدی به مبارزه با ویروس کرونا می رود

1000 محافظ صورت اولی که فراوری شوند به بیمارستان های دیترویت مرسی، هنری فورد و مرکز پزشکی دیترویت تحویل داده می شوند. انتظار می رود این هفته 75 هزار محافظ صورت فراوری گردد. سپس فورد و اتحادیه کارگران خودرو در کارخانه زیرمجموعه فورد در پلیموت ایالت میشیگان هر هفته 100 هزار محافظ صورت فراوری خواهند کرد.

فورد و تری ام قصد دارند ماسک هایی با طراحی جدید فراوری نمایند که از قطعات موجود در هردو کارخانه ساخته می شوند. در یکی از این طرح ها، از فن های خنک نماینده جایگاه F-150، فیلترهای هوای 3M و پک های باتری قابل حمل استفاده می گردد. فورد همچنین در حال همکاری با جنرال الکتریک است تا فراوری نسخه های ساده دستگاه های تهویه این شرکت را افزایش دهد. تمام این تجهیزات در کارخانه های فورد فراوری خواهند شد.

فورد از مرکز فراوری پیشرفته خودش با قابلیت پرینت سه بعدی به منظور فراوری تجهیزات مراقبتی برای پزشکان، پرستاران و کارکنان فروشگاه ها استفاده می نماید. فورد همچنین در پیدا کردن ماسک های جراحی و ماسک های فیلتردار N95 به بیمارستان ها یاری خواهد نمود. این خودروساز متعهد شده 40 هزار ماسک جراحی به مراکز درمانی هنری فورد ارسال کند.

منبع: motor1

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 222

به "فورد با پرینتر های سه بعدی به مبارزه با ویروس کرونا می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فورد با پرینتر های سه بعدی به مبارزه با ویروس کرونا می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید