شهرداری تبریز نسبت به رفع مشکل اتوبان پاسداران سریعا اقدام کند

به گزارش میهن دی ال، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تبریز با بیان این که اتوبان پاسداران از چند قسمت، از جمله حد فاصل پل ارم تا ورودی ملا زینال به طور جدی نشست کرده است، گفت: خواستار رسیدگی شهرداری تبریز به این مشکل در سریع ترین زمان هستیم تا علل این نشست ها بررسی شده و اقدامات لازم انجام شود.

شهرداری تبریز نسبت به رفع مشکل اتوبان پاسداران سریعا اقدام کند

فریدون بابایی اقدم در گفت وگو با میهن دی ال، با بیان این که بارها در خصوص اتوبان پاسداران در ویدیو کنفرانس ها و صحن علنی شورا تذکر داده و موضوع را مطرح کرده ام، اظهار کرد: اتوبان پاسداران از چندین قسمت نشست کرده و این نشست ها مربوط به مکان هایی بوده که در دوره قبلی چندین بار بدون زیرسازی اصلاح شدند که البته این اصلاح تنها آسفالت تراشی و آسفالت ریزی مجدد شده بوده است.

وی افزود: ضلع شمالی اتوبان پاسداران در گذشته به دلیل وجود آب در لایه های زیرین، اصلاح شده است، ولی در برخی از قسمت ها شاهد نشست ها بوده و حتی خودروی برخی از شهروندان در حین تردد در آن منطقه دچار آسیب می شود.

بابایی اقدم تاکید کرد: بنده بارها این موضوع را در صحن علنی شورا مطرح کرده و چندین بار هم از شهردار تبریز خواستار رسیدگی به این موضوع شده ام؛ چرا که این موضوع به طور جدی باعث نارضایتی شهروندان شده است. نگران انحراف دکل های ایرانسل و... در این منطقه هستم و معتقدم انحراف دکل ها احتمال وجود آب در لایه های پایینی این منطقه را نشان می دهد.

وی با بیان این که نشست اتوبان پاسداران در جهت رفت به سمت میدان فهمیده رخ داده است، گفت: اگر نتوانیم قسمت های نشست کرده اتوبان پاسداران را اصلاح کنیم، قطعا در بلند مدت منجر به رانش آن قسمت شده و اصلاح آن نیز ماه ها زمان خواهد برد.

وی با بیان این که خواستار بررسی مهندسی و تعیین کردن علل اصلی نشست اتوبان پاسداران هستیم، گفت: تا به امروز نشنیده ام که این موضوع بررسی شده باشد. نشست زمین نیز در چهار نقطه از اتوبان وجود داشت که اخیرا نیز از چندین قسمت نشست کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 354

به "شهرداری تبریز نسبت به رفع مشکل اتوبان پاسداران سریعا اقدام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری تبریز نسبت به رفع مشکل اتوبان پاسداران سریعا اقدام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید