سی ان ان: نیروهای امنیتی در محل سکونت بایدن مستقر شدند

به گزارش میهن دی ال، ایرنا نوشت: هم زمان با افزایش احتمال پیروزی جو بایدن نامزد دمکرات در پنجاه و نهمین دور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شبکه سی ان ان از استقرار بیشتر نیروهای سرویس مخفی ایالات متحده در محل سکونت وی خبر داد.

سی ان ان: نیروهای امنیتی در محل سکونت بایدن مستقر شدند

این مطلب از سوی دو منبع امنیتی به سی ان ان تائید شده است. یکی از این منابع اعلام کرد که از هفته گذشته یک تیم امنیتی برای حفاظت از بایدن به حالت آماده باش درآمده است. به گفته وی این تدابیر مطابق با برنامه اجرا شده و حامل پیام خاصی نیست.

این مقام امنیتی که نامش ذکر نشده است ، ادامه داد که افزایش تدابیر امنیتی به طور معمول در جریان انتخابات افزایش می یابد، اما سرویس مخفی ایالات متحده تلاش کرده تا با احتیاط رفتار کند که درباره نتیجه انتخابات سوء برداشت نشود.

چهارشنبه گذشته سی ان ان از مشاهده تجهیزات امنیتی در کاروان حامل بایدن خبر داد که مشابه تجهیزاتی است که برای رییس جمهوری آمریکا استفاده می شود.

سخنگوی سرویس مخفی ایالات متحده از ارائه هرگونه اظهار نظر طفره رفت و به سی ان ان گفت: بنا به دلایل امنیتی، این سازمان به طور کلی و یا جزئی امکان بحث درباره روش ها و یا منابعی که برای ماموریت ها استفاده می کند ندارد.

جدیدترین آمار منتشر شده از شمارش آرای انتخابات پنجاه و نهمین دور ریاست جمهوری آمریکا، نشان از افزایش برتری نامزد حزب دموکرات دارد. تا به امروز بایدن 264 رای الکترال و ترامپ 214رای الکترال بدست آورده اند. اگر بایدن 16 رای الکترال جورجیا را بدست آورد، راهی کاخ سفید خواهد شد.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 603

به "سی ان ان: نیروهای امنیتی در محل سکونت بایدن مستقر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان: نیروهای امنیتی در محل سکونت بایدن مستقر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید