سبک جدید برای ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال

به گزارش میهن دی ال، انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است 10 اسفند ماه برگزار گردد تا رئیس جدید و اعضای هیئت رئیسه این فدراسیون با انتخاب از سوی اعضای مجمع معرفی شوند.

سبک جدید برای ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال

شرایط ثبت نام از نامزدهای انتخابات پیش رو و زمان آن هنوز اعلام نشده است، اما از نیمه دی ماه و احتمالاً به مدت یک هفته کاری ثبت نام از نامزدها انجام خواهد شد.

پیش از این و برای انتخابات 25 اسفند ماه سال گذشته هم که لغو شد، ثبت نام از کاندیداها به صورت حضوری انجام می شد و کاندیداها می بایست با حضور قطعی خود، فرم های ثبت نامی را تحویل دبیرخانه فدراسیون می دادند.

فدراسیون فوتبال برای انتخابات پیش رو ثبت نام از نامزدهای پست ریاست و هیئت رئیسه را به صورت اینترنتی انجام خواهد داد و سامانه سامع برای این کار طراحی شده که تمام مدارک مورد احتیاج باید روی این سامانه بارگذاری گردد.

با توجه به شرایط کرونایی، فدراسیون خود را آماده برگزاری انتخابات آنلاین هم نموده است و به احتمال فراوان انتخابات به صورت وبیناری برگزار خواهد شد و زیرساخت ها برای ارسال رأی اعضای مجمع به صورت اینترنتی نیز فراهم شده است . از آنجایی هم که مجمع کمیته ملی المپیک در تاریخ 5 بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار می گردد، فدراسیون خود را آماده برگزاری انتخابات آنلاین نموده است تا در صورت عدم برگزاری انتخابات حضوری مسئله ای ایجاد نگردد.

طبق پیش بینی اجرا شده، احتمال می رود تا حدود 150 نفر در پست های ریاست و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نامزد شوند که همین مسئله با توجه به حضور 89 نفر عضو مجمع و نفرات برگزارکننده، جمعیتی حدود 300 نفر را در انتخابات پیش رو وارد مجمع خواهد نمود. به همین دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی فراهم نیست و فدراسیون فوتبال طراحی آنلاین انتخابات را انجام داده است.

منبع: فرارو
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 705

به "سبک جدید برای ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سبک جدید برای ثبت نام انتخابات فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید