دستگیری 2 برادر شرور در تهران

به گزارش میهن دی ال، رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 2 برادر شرور که پس از تخریب شیشه های سوپرمارکتی در شرق تهران و مصدوم کردن یکی از مشتریان آن از محل گریخته بودند، خبر داد.

دستگیری 2 برادر شرور در تهران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سعید راستی بیان داشت: اوایل هفته پرونده¬ای با موضوع تخریب شیشه یک واحد صنفی سوپر مارکت و ضرب و جرح یکی از مشتریان آن در اختیار مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت که متهمان قبل از حضور ماموران از محل گریخته بودند.

وی عنوان داشت: مصدوم این حادثه در تحقیقات پلیسی گفت، در حال خرید مایحتاج خود از سوپر مارکت بودم که این 2 مرد با وی درگیر و با استفاده از سلاح سرد دست و سر وی را مجروح کرده اند و سپس با تخریب شیشه های سوپرمارکت و عربده کشی از محل متواری شده اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ ابراز داشت: با حضور تیمی از ماموران مرکز عملیات این پلیس به محل شرارت، در تحقیقات میدانی تصویری از چهره متهمان به دست آمد و مشخص شد که هر 2متهم سابقه شرارت داشته و به دفعات مختلف دستگیر شده اند.

سرهنگ راستی توضیح داد: در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهمان پس از شرارت از محل سکونتشان متواری و در محل تردد سابقشان رفت و آمد ندارد که تصویری از چهره متهمان و مشخصات ظاهری آن در اختیار تیم های پلیس امنیت عمومی قرار گرفت و در رصد های اطلاعاتی مخفیگاه متهم در جنوب تهران شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان نمود: با هماهنگی های قضائی بیست و هشتم بهمن ماه تیمی از ماموران به مخفیگاه متهمان اعزام و در حالی که هر دو متهم قصد سوار شدن بر خودروی شخصی شان داشتند، دستگیر شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان با بیان اینکه از خودور متهمان 3قبضه سلاح سرد کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 794

به "دستگیری 2 برادر شرور در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 2 برادر شرور در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید