جاعلان مجوزهای تردد بین شهری دستگیر شدند

به گزارش میهن دی ال، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری دو نفر که در زمینه جعل مجوزهای تردد بین شهری فعالیت داشتند اطلاع داد.

جاعلان مجوزهای تردد بین شهری دستگیر شدند

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از مهر، سرهنگ نادر مرادی گفت: در پی اعلام اخباری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه جعل مجوز تردد بین شهری فعالیت دارند موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار داده شد.

وی با بیان اینکه آنالیز این موضوع به صورت در دستور کار مأموران معاونت پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت نهاده شد، ادامه داد: با تأیید صحت خبر دریافتی با مجوز مرجع قضائی دو نفر جاعل در محدوده میدان فاطمی دستگیر و از آنان تعدادی لوازم جعل مدرک کشف شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت توضیح داد: جاعلان تا کنون به چندین فقره جعل مجوز از جمله جعل مجوز تردد بین شهری اعتراف نموده که موضوع همچنان در دست آنالیز است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه شهروندان گرامی برای اخذ مجوز تردد حتماً باید به مبادی مربوطه از جمله فرمانداری ها مراجعه کنند، خاطر نشان کرد: این افراد در قبال جعل مجوز تردد از یک تا سه میلیون تومان دریافت می کردند.

سرهنگ مرادی در سرانجام با اشاره به اینکه مجوزهای صادره توسط مبادی ذی صلاح، دارای شماره سریالی تعیین هستند از این رو مجوزهای جعلی به راحتی توسط مأموران نیروی انتظامی قابل شناسایی می باشند، بیان داشت: شهروندان گرانقدر در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 گزارش دهند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 837

به "جاعلان مجوزهای تردد بین شهری دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاعلان مجوزهای تردد بین شهری دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید