تذکر ستین به دستیارش به خاطر پرخاشگری هایش در ال کلاسیکو

به گزارش میهن دی ال، یک نشریه اسپانیایی از هشدار سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به دستیار خود بابت لحن گفتارش برای انتقال دستورات تاکتیکی به بازیکنان پرده برداشت.

تذکر ستین به دستیارش به خاطر پرخاشگری هایش در ال کلاسیکو

به گزارش خبرنگاران، یکشنبه هفته جاری برای بارسایی ها یکی از بدترین روزهای فصل جاری بود. آنها در دومین ال کلاسیکوی فصل هم از پس رقیب دیرینه شان برنیامدند و در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو نه تنها با نتیجه 2 بر صفر باختند، بلکه نمایش چندان دلچسبی هم ارائه نکردند.

این بازی اما ظاهراً فشار عصبی زیادی به ادر سارابیا دستیار کیکه ستین سرمربی تیم فوتبال بارسلونا وارد کرده و او که در حالت عادی هم آدم پراسترسی است را مضطرب تر کرده بود.

به نوشته آ اِس سارابیا در جریان مسابقه از عملکرد برخی بازیکنان بارسلونا به شدت حرص خورده و هر بار که یکی از آنها دچار اشتباهی فردی یا تاکتیکی می شد، روی نیمکت با الفاظی تند خشم خود را ابراز می کرد.

این اولین تجربه مربیگری کیکه ستین و سارابیا در ال کلاسیکو بود و عملکرد ضعیف بازیکنان تیم آنها را به شدت تحت فشار قرار داد. در این میان برخلاف ستین که چهره خونسرد و آرامی داشت، دستیار او چندین بار از کوره در رفت و دیگر نیمکت نشینان بارسلونا هم شاهد این رفتار او بودند. این در حالیست که هنوز بیش از دو ماه از ورود او به نوکمپ نمی گذرد.

طبق تصاویری که دوربین های یک برنامه تلویزیونی در اسپانیا از لحظات پرخاش های سارابیا ضبط کرده، او سه جمله تند را به زبان آورد که شدت خشمش را از شرایط بازی نشان می داد. اگرچه حالت های عصبی سارابیا برای بسیاری از اهالی فوتبال اسپانیا شناخته شده است - او پیش از این هم درگیری های لفظی زیادی با اعضای تیم های رقیب و نیز داوران داشته که برایش محرومیت ها و مجازات های مختلفی را به همراه داشته- اما کیکه ستین سرمربی آبی و اناری ها این بار ترمزش را کشیده است.

او پس از بازی و قبل از بازگشت به رختکن به ساربیا هشدار داده که نباید با لحنی پرخاشگرانه با بازیکنان بارسلونا صحبت کند، چون شرایط رختکن این تیم با دیگر تیم هایی که این دو در آنجا کار کرده اند، فرق دارد و آنها حاضر به پذیرش چنین رفتارهایی از سوی کادر فنی تیم نیستند. از این رو سرمربی سابق بتیس سعی کرده که سارابیا را آرام کند و به او بفهماند که تنها با حفظ خونسردی اجازه دارد مسائل تاکتیکی را به بازیکنان گوشزد کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: mihan-dl.ir شناسه مطلب: 161

به "تذکر ستین به دستیارش به خاطر پرخاشگری هایش در ال کلاسیکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تذکر ستین به دستیارش به خاطر پرخاشگری هایش در ال کلاسیکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید